Про нас

Український автомобільний ресурс Автопоради – щоденне інтернет-видання для автолюбителів в Україні

У нас публікуються тільки якісні автомобільні новини, публікації з відео і фотографіями. Висвітлюємо відомі авто-заходи, відвідуємо закриті презентації. Проект наповнюється авторськими матеріалами, перевіреною і ретельно відібраною інформацією

Автопоради зачіпають найрізноманітніші теми на автомобільну тематику. Це новини про класичні і раритетні автомобілі, статті та огляди, публікації про тюнінг автомобілів, про дизайн і стилі, про технології. Також дуже популярні автоновини про аварії з відео, репортажі зі світових автошоу і про електромобілі.

Окремим розділом є саме поради для автолюбителів різник марок автомобілів – як здійснювати ремонт свого авто, різні лайф-хаки, що можна робити а чому варто звернутися до спеціалістів.

У нас ви знайдете все, що має відношення до експлуатації автомобіля

Аналітика ринку. Тюнинг авто. Поради по ремонту автомобіля – практичні поради експертів та користувачів.

Цікава інформація зі світу – все про ралійні команди та зірок автоспорту.

Для вас створили обсяг інформації, який дозволить розібратися та отримати відповіді на будь-які питання, що стосуються автомобілів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • досвідчена редакція
  • новини автопрому щодня
  • інформація про події на українського авторинку – з перших рук
  • поради про вибрані автомобілі – відгуки автовласників
  • поради при ремонті автомобіля помодельно
  • цікавинки – розваги то цікаві автожарти
  • що діється на українських дорогах

МИ У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ?

У нас ви можете прочитати актуальну інформацію не тільки про автоновини у світі, але отримати актуальну інформацію з українських доріг.

Наші публікації допомагають вирішити проблеми людей, для яких актуальне питання покупки автомобіля або які замислюються про зміну авто протягом найближчих декількох місяців.

ПРО РОЗДІЛИ

АВТОУКРАЇНА

Події та новини у світі авто з України. Рубрика присвячена цікавим, актуальним та достовірним новинам автомобільної індустрії України та світу.

Зміни у законодавстві, ремонт доріг – аналітика українського ринку.

ОГЛЯДИ – СВІТАВТО

Глибокі та цікаві огляди автомобілів та їх систем. Авторські матеріали, фото, суб’єктивна і об’єктивна думка нашої редакції про автомобілі (основні переваги і недоліки, експлуатаційні характеристики).

ЕЛЕКТРО авто

Новини та події в електроавтомобільній індустрії. Огляди електроавто. Порівлняльні характеристики електромобілів. Які новини планують для на автовиробники електрокарів.

МОТО

Події у світі мототехніки. Тут ви дізнаєтесь про мотоциклетні новинки, що планують виробники мотоциклів та як впливає “електрифікація” на мототехніку.

СПОРТ

Про події у світі спорту – перегони, про переможці останніх гран-прі. Хто перший і чому?

ФОТО/ВІДЕО

В даній рубриці ви переглянете відеоновини та фотосесії останніх моделей автомобілів. Також ви знайдете для себе автоприколи, автожарти – ми не тільки серйозні новини публікуємо)

ЦІКАВИНКИ

Що не можна робити з авто і як не варто паркуватися – тут у нашій рубриці.

ЦІКАВИНКИ

Рубрика присвячена цікавим, актуальним та достовірним новинам з українських доріг – інформація про ДТП, викрадення автомобілів – повідомлення правоохоронних органів.

ПОРАДИ

В даній рубриці читачі діляться своїм досвідом про ремонт та експлуатація автомобілів. Ви можете також написати нам свої враження і ми їх обов’язково опублікуємо.

Як не помилитися при виборі авто. Автомобільні практичні поради експертів, думки користувачів, eco drive, безпека дорожнього руху. Як правильно купити або продати авто? Цікава інформація зі світу WRC, 4×4. Все про ралійні команди та зірок автоспорту. Дана рубрика – відмінний спосіб дізнатися більше фактів про автомобілі, вивчити технічні показники машини і знайти всю інформацію, яка стосується даної моделі.