Чотири дивовижні факти про Toyota

0
Toyota

Toyota – бренд, який заслуговує довіру вже кілька десятиліть. Сьогодні логотип компанії можна побачити на всіх дорогах планети.

Існує 4 цікавих і дивовижних факти, про які мало хто знає. Розглянемо, чому Тойота – це синонім надійності.

Тойота ще й вишивати вміє

Не всі знають, що свій тернистий шлях Тойота починала не з виробництва автомобілів. Батьком-засновником став Сакічі Тойода, який з самого початку займався виробництвом ткацьких верстатів. Найперший зразок зробили ще в 1890 році. Перші 10-15 років справи не йшли в гору, але Тойода не здавався, і вже в 1927 році світ побачив автоматичний ткацький верстат. Через деякий час патент на нього продали британцям. У 1930 році не стало Сакічі Тойода, і тоді його місце зайняв син. Однак він вирішив кардинально змінити напрямок виробництва та перейшов на автомобілі.

Висока якість

Найперші автомобілі, які випускала компанія, були звичайними – точно такими ж, як і у інших брендів. Тому попит був невисокий. Але вже в 1953 році на виробництві з’явився метод TPS, це дало основу для подальшого розвитку бренду.

Японці називали цей метод «автоматизована людина». Це означало, що кожен працівник на виробництві тепер мав велику відповідальність, ніж раніше. У кожного співробітника на його робочому місці був спеціальний шнур. Якщо він помічав будь-якоий дефект при перевірці,  можна було смикнути за нього, і конвеєр зупинявся. Завдяки такому методу, дефекти усувалися ще на початковому етапі, а випускалися тільки справні автомобілі.

Після введення TPS справи різко пішли в гору, а зростання продажів відзначився не тільки на рідному, але і на американському ринку.

Увійшла до Книги рекордів Гіннеса

Знаменита Тойота Королла вийшла ще в 1966 році. У той час ніхто не міг уявити, яке зоряне майбутнє буде у цього автомобіля. Зараз виробник випускає вже 12 покоління моделі. А тираж досяг 50 000 000. Тойота Королла стала найпопулярнішим автомобілем у всьому світі – це зафіксовано в книзі рекордів.

Перший автомобіль в Японії

Країна висхідного сонця знаменита такими автовиробниками, як Лексус і Інфініті. Однак імператор в Японії пересувається саме на Toyota Century. Автомобіль має всього три покоління, останнє з яких було презентовано в 2017. Незважаючи на те, що автомобіль виконаний в консервативному стилі, всередині він відрізняється сучасністю. Під капотом є силова установка, яка включає атмосферник і електромотор. Загальна потужність досягає 431 л.с.

Тойота – знаменитий автоконцерн, який славиться надійністю і високою якістю. Компанія заслуговувала нашу довіру протягом багатьох десятиліть, і тепер її можна назвати лідером на автомобільному ринку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПредставлено оновлене сімейство Toyota Yaris
наступна статтяПоліція попереджає про перекриття дорожнього руху в місті Кіцмань

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я