Американська компанія Volcon продемонструвала електричний байк Grunt

0

Техаська фірма Volcon, яка займається електрифікацією позашляхового транспорту, показала електричний мотоцикл під назвою Grunt

У компанії відзначають, що перші поставки нового байка заплановані на весну наступного року. Варто сказати, що Volcon позиціонує новинку як позашляховий мотоцикл – це, зокрема, підкреслюють величезні шини.

Мотоцикл Grunt може максимально розганятися до 97 км / год і долати на одній зарядці відстань до 163 кілометрів. У свою чергу, дорожній просвіт нового байка складає 304 мм.

У Volcon кажуть, що на підзарядку акумулятора електричного мотоцикла від побутової мережі потрібно приблизно дві години. А оскільки батарея є знімною, то можна не чекати поповнення енергії і скористатися запасним екземпляром. Поряд з цим байк Grunt має ступінь захисту від води IP67. Що стосується вартості новинки, то вона становить 5995 доларів.

Американская компания Volcon продемонстрировала электрический байк Grunt

Volcon планує випускати Grunt і інші свої моделі в штаті Техас. В даний час у компанії є тимчасовий виробничий майданчик, проте фірма планує запустити головне підприємство в місті Остін, США.

Американская компания Volcon продемонстрировала электрический байк Grunt

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я