Асоціація Euro NCAP вибрала молодого президента

0
61

Президентом і головою ради директорів Euro NCAP на найближчі два або три роки обраний молодий датчанин Нільс Еббе Якобсен. Він з 2019-го входить в правління асоціації, будучи директором Міжнародного консорціуму споживачів ICRT (International Consumer Research & Testing), одного із засновників Euro NCAP. Важливо, що до приходу в ICRT Нільс три роки (2013-2016) працював в бойовитості журналі Consumer Reports в якості директора по стратегічної аналітики.

Якобсену близько 30 років. За його плечима університети Копенгагена і Карнегі-Меллона (1996-1999), де Нільс вивчав взаємодію людини і комп’ютера. Ступінь MBA він отримав в бізнес-школі того ж Копенгагена (2007-2009), після чого (2010) почав кар’єру в Датському раді з прав споживачів.

Новий начальник Якобсен відразу зізнався, що «не володіє глибокими знаннями в області безпеки автомобілів», але отримав багаторічний досвід на керівних посадах і вміє фокусуватися на місії, стратегії та управлінні. Нільс пообіцяв «більш широкий споживчий погляд на мобільність і зміни, зумовлені новими технологіями, такими як цифровізація і штучний інтелект». Можливо, Якобсен призведе до тями неповоротку і бюрократизовану організацію, якою вважає «трійку» BMW великим сімейним автомобілем. Результати наступної серії краш-тестів будуть оприлюднені 12 листопада.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

sixteen + 4 =