Audi відкликає кросовери Audi Q7 через проблеми з оббивкою

0
336

На даний момент інформації про отримані травми через дану проблему немає. Однак з усуненням несправності краще не затягувати.

Німецький виробник преміальних авто Audi відправить на ремонт великі кросовери Q7. Мова йде про машини, які були реалізовані на території США в період з 2018 по 2020 роки. Проблема полягає в оббивкою задньої стійки, яка може знижувати силу від удару у разі ДТП нижче від заявленої норми .

Особливо серйозними можуть виявитися наслідки для пасажирів, які не пристебнуті ременями безпеки. При цьому на даний момент про отримані травми і тим більше жертв інформації немає. Несправність була виявлена ​​в ході внутрішнього тестування на підприємстві Audi. Також представники бренду заявили, що додаткові шторки безпеки в будь-якому випадку можуть компенсувати цю втрату. Проте власників автомобілів попросять з’явитися в фірмовий сервісний центр з метою проведення діагностики.

Всього перевірять 94 144 нові авто, а дефект може бути виявлений на 10% від зазначених автомобілів. Під час візиту на сервіс на стійках замінять деформуючий елемент. Роботи та матеріали будуть безкоштовними.

Audi відкликає кросовери Audi Q7 через проблеми з оббивкою
Audi відкликає кросовери Audi Q7 через проблеми з оббивкою

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

six + six =