Автопарк ДТЕК Київські електромережі поповнили 40 нових автомобілів

0

У 2021 році ДТЕК Київські електромережі поповнив автопарк 40 автівками, які прийшли на заміну застарілої автотехніки. Вони сучасні, прилаштовані для роботи в умовах щільного міського трафіку та відповідають екологічному стандарту ЄВРО-5. Завдяки новим автомобілям компанія отримала змогу швидше реагувати на заявки клієнтів та більш оперативно ліквідовувати аварії на мережі.

Упродовж минулого року ДТЕК Київські електромережі отримав 11 компактних фургонів Fiat Doblo Cargo, 7 мінівенів Peugeot Rifter, 20 фургонів Peugeot Boxer та два автопідіймача Iveco Daily. Загалом 40 нових автомобілів, які прийшли на заміну застарілим ГАЗонам та ГАЗелям. Нові автомобілі передали у користування підрозділам компанії з ремонту кабельних ліній, бригадам з обслуговування трансформаторних підстанцій (ТП) та високовольтних мереж, оперативно-виїзним бригадам та підрозділам по роботі з заявками клієнтів.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості. Компанія поступово замінює технічно та морально застарілі автомобілі на нові, які більш адаптовані до умов великого міста та відповідають сучасним екологічним вимогам. Завдяки новим автівкам ми отримали можливість більш оперативно реагувати на запити мешканців Києва та швидше ліквідовувати аварії на електромережі міста», – зазначив генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

Нові автомобілі зручні для комфортного пересування містом, маневрені, більш адаптовані для роботи в умовах щільного трафіку та запаркованих вулиць. Вони відповідають екологічному стандарту ЄВРО-5, а отже більш дружні до навколишнього середовища. Кошти на їх закупівлю були передбачені інвестиційною програмою компанії на 2021 рік.

У 2022 році для обслуговування електромереж міста компанія планує придбати 14 одиниць автотехніки. Серед яких 7 автомобілів для оперативно-виїзних бригад, 1 автонавантажувач, 2 екскаватори, 3 автопідйомника та 1 бригадний автомобіль.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяТа ж потужність, але менша вага: у Токіо представлений Toyota GRMN Yaris
наступна статтяРобота навігаційної системи Мазда

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я