Батарейний концепт Nissan GT-R (X) заглянув у 2050 рік

0
246

Каліфорнійський центр Nissan Design America (NDA) звернув увагу на роботу стажиста, який прийшов з коледжу ArtCenter в Пасадені і уявив спорткар Nissan GT-R зразка 2050 року. Уродженець Сеула Чжебом Чхої, який називає себе просто JB (це ім’я південнокорейського співака), спроектував ікс-образну одномісну машинку, яка одягається подібно костюму. Студентський концепт GT-R (X) так сподобався Ніссанівці, що вони побудували неходовий прототип в натуральну величину.

«Я почав стажування в Ніссані з січня і близько двох місяців брав участь в проектах компанії. Потім я придумав свій, – розповідає Чжебом Чхої. – Працюючи вдома через пандемію, я й уявити собі не міг, що команда Ніссана візьме мене під своє крило і допоможе створити повнорозмірну модель ».

Довжина Ніссана GT-R (X) – 2908 мм, ширина – 1537, висота – 658, між осями – лише 1756 мм. Діаметр коліс – 21 дюйм. Пілот в «стикувальному» костюмі і шоломі повинен лежати з витягнутими і розведеними в сторони ногами, адже машина «імітує форми людського тіла».

«Переносна машина» (wearable machine) управляється через «підключення мозку до комп’ютера» за допомогою шолома і костюма. «Екзоскелети вже роблять людей сильніше, але я хотів створити нову форму, в якій автомобіль і людина стають єдиним цілим», – пояснює JB.

За ідеєю, GT-R (X) являє собою потужний електрокар, що частково складається для входу / виходу. За рахунок незвичайних коліс він здатний стоячи розгортатися на 360 °. «Джей Бі – суперталановита, суперкреативність дизайнер. Його задумки про інтеграцію мозку і машини ідеально поєднуються з передовими дослідженнями Ніссана в області B2V (Brain-to-Vehicle), – зізнається віце-президент NDA Девід Вудхаус. – По суті, автор передбачав новий спосіб пересування. Ми завжди заохочуємо нестандартне мислення, тому для нас велика честь втілити GT-R (X) в життя як макет в масштабі 1: 1 ». Зауважимо, марка Chevrolet в 2014-му показувала дуже схожий прототип Chaparral 2X VGT.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

17 + fourteen =