BMW разом з Toyota планують випустити водневий електромобіль до 2025 року

0

BMW об’єднав зусилля з Toyota  ою та збирається випустити водневий електромобіль до 2025 року. Тобто електромобіль, в якому електроенергія йде не з батарей, а з паливних елементів.

Як ми знаємо, Toyota є піонером у розробці водневих автомобілів, особливо завдяки Mirai, тоді як BMW переважно вкладалася у звичайні електромобілі з батареями. Причому результат дуже непоганий, у Норвегії їх електромобілі дуже популярні. Проте минулого року BMW представив водневу версію великого розкішного позашляховика BMW X5 на міжнародному автосалоні в Німеччині. Наразі вона пройшла випробування з використанням технологій двох автогігантів, а дрібносерійне виробництво планується запустити вже протягом року. А до 2025 року німці збираються запустити його до серії.

Загалом водень має деякі переваги перед батарейками. Найголовніше – це короткий час заправки та гарний запас ходу без важкої акумуляторної батареї. Але вони мають і серйозний мінус. У Норвегії на даний момент залишилася лише пара водневих заправок на всю країну. Тобто, навіть якщо у вас запас ходу 600 км, то більше 300 ви не проїдете, тому що вам треба буде повертатися до вашої заправки. Крім того, водень дуже пожежонебезпечний.

Тож БМВ втрачає час та гроші. Принаймні водень не для всіх країн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯк довго українське авто може законно перебувати в Польщі
наступна статтяАвтосервис JCAR: быстрая замена лобового стекла в Киеве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я