Бос BMW: чому електромобілі повинні виглядати по-іншому?

0

Голова відділу дизайну бренду BMW Домагой Дукеч не розуміє, чому автовиробники приймають мову дизайну, характерну для електромобілів.

Несправедливо називати BMW і Mercedes-Benz двома сторонами однієї медалі. Обидва демонструють непохитний німецький і надзвичайно незалежний погляд на розкіш, дизайн і продуктивність, що зробило їх головними суперниками. Оскільки індустрія переходить до електрифікації, два бренди знову сходяться між собою та знову використовують дуже різні підходи.

Яскравий приклад цього – як виглядають їхні електромобілі. Коли Mercedes-Benz запускає суббренд EQ, доповнений спеціальною мовою дизайну та моделями, BMW, тим часом, тільки дійсно не розуміє логіки в цьому. Або, принаймні, керівник відділу дизайну бренду BMW Домагой Дукеч цього не робить.

«Чому електромобіль має виглядати інакше?» — запитав Дукек під час круглого столу для ЗМІ на Concorso d’Eleganza Villa d’Este, що відбувся минулого тижня в Комо, Італія. «Я та сама людина. Я хочу такого ж досвіду. У мене буде таке ж життя. Знаєте, я не хочу, щоб все було зовсім інакше. Якщо він стає іншим, то він інший, тому що це має сенс для всіх. Ми не розробляли дизель, відмінний від бензину».

Авто24: https://auto.24tv.ua/bos_bmw_chomu_elektromobili_povynni_vyhliadaty_po_inshomu_n45501

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяДебют Lexus GX на базі Land Cruiser заплановано на 8 червня
наступна статтяВ Nissan створили прозорий двигун потужністю 400 кінських сил: відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я