Bugatti і Rimac об’єдналися під контролем Porsche

0

Три моделі, розвиток яких виграє від потрійної кооперації: Porsche Taycan, Rimac Nevera, Bugatti Chiron

Минулої осені з’явилася інформація про майбутню операцію концерну Volkswagen і хорватської компанії Rimac Automobili: німецький гігант набував би більшу частку у фірмі Rimac в обмін на передачу під її контроль марки Bugatti. Тепер учасники розкрили деталі задуму, і він виявився складнішим: як частина Фольксвагена компанія Porsche (вже володіє часткою в Rimac) і група Rimac створять спільне підприємство Bugatti-Rimac, до складу якого повністю увійдуть виробники гіперкарів Rimac Automobili і Bugatti Automobiles. Porsche в цьому СП буде належати 45% акцій, а групі Rimac – 55%. Але при цьому частка Porsche в самій групі Rimac складе 24%. Так що за сумою акцій саме Штутгарт набуває основну вагу для впливу на діяльність як марки Rimac, так і Bugatti.

Крім Porsche частки в групі Rimac (материнської для Rimac Automobili) мають Hyundai, засновник марки Rimac Мате Рімац і інші інвестори. Така буде нова структура власності після завершення всіх операцій.

Штаб-квартира Bugatti-Rimac розташується в Загребі

Створити СП планується в четвертому кварталі 2021 року, і на той момент в ньому будуть працювати близько 430 осіб. Сама Bugatti стане внеском в СП від нинішнього її власника, Фольксвагена. Bugatti збереже свою фабрику в Мольсаймі. Але з часом частина діяльності, як і штаб-квартира самого СП, переміститься в новий Rimac Campus, який відкриється в 2023-м. Комплекс вартістю 200 млн євро і площею будівель 100 000 м² вмістить також дочірнє підприємство групи Rimac – Rimac Technology. Саме в новому кампусі, де стануть працювати 2500 співробітників, стартують спільні проекти, в тому числі повинні розроблятися спільні моделі Bugatti і Rimac.

Rimac Campus розміститься в декількох кілометрах від нинішньої штаб-квартири марки Rimac в місті розташованому поблизу Загреба. Проект доручено хорватському архітектурному бюро 3LHD. Загальна площа кампусу складе 200 000 м ².

Голова правління Porsche AG Олівер Блуме і Лутц мішки (заступник голови і член виконавчої ради з фінансів та інформаційних технологій Porsche AG) стануть членами наглядової ради Bugatti-Rimac. Мате Рімац буде генеральним директором СП. Олівер Блуме заявив: «Ми об’єднуємо великий досвід Bugatti в сфері гіперкарів з величезною інноваційної силою Rimac в багатообіцяючій області електромобільності. Bugatti вносить свій внесок у спільне підприємство з багатим традиціями брендом, культовими продуктами, лояльної клієнтської базою і глобальної дилерської організацією. Крім технологій, Rimac пропонує нові підходи до розвитку і організації ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяBMW 2-серії розкрили до прем’єри
наступна статтяМіні електрокар Lingbao Coco приверне увагу клієнтів дуже низькою ціною

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я