Bugatti провела тести двох нових моделей в Італії

0
43
Chiron Super Sport 300 + і Chiron Pur Sport
Chiron Super Sport 300 + і Chiron Pur Sport

Відомий на весь світ випробувальний трек в Італії став тестовим майданчиком для двох гіперкарів Bugatti

Французький автовиробник перед тим, як почату перші поставки гіперкарів Chiron Super Sport 300 + і Chiron Pur Sport клієнтам, вирішив довести їх до досконалості. З цією метою французи провели в Італії цілих Чотири тижні: відразу 37 фахівців тестували по чотири прототипи кожного з суперкарів. За годину випробувань на полігоні в Нардо тестові авто подолали понад 20 тисяч кілометрів, а зібрана інформація для настройки одного тільки ECU займають 9 Гігабайт.

В ході тестів Chiron Super Sport 300+ інженери Bugatti створили нову систему управління температурою для мотора і трансмісії. При цьом самі прототипи на трасі демонстрували максимальні 300 км /год. У трекового Chiron Pur Sport фахівці перевірили ПО, що відповідає за управління силовим агрегатом і терморегулятором, а також функції турбонадуву і коробки передач. При цьом інженери вдосконалили спортивне шасі і підвіску гіперкара, а такоже поліпшили гальма.

Bugatti провела тести двох Нових моделей в Италии

Bugatti провели масштабні тести двох нових гіперкарів З таким апгрейдом автомобілю гарантовані неперевершена маневреність и безкомпромісне зчеплення з дорогою. При цьом гіперкар точний в управлінні і демонструє рекордні показники прискорення.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

thirteen − 12 =