Чемпіон WRC: спорт не може розвиватися тільки на електриці

0

Інтерв’ю дав Роберт Рід. Він балотується в FIA в команду Мохаммеда бен Сулайемом.

Роберт Рід виграв чемпіонат світу з ралі на Subaru у 2001 році в якості штурмана Річарда Бернса, і минулого тижня відзначалося 20-річчя цієї події. З того часу шотландець почав кар’єру в декількох комісіях Міжнародної автомобільної федерації, в тому числі з безпеки. Через три тижні він балотується в FIA на посаду заступника президента по спорту в команду Мохаммеда бен Сулайемом.

«ЯК ШТУРМАН, Я ЗАВЖДИ КАЖУ, ЩО ЇЗДИТИ ПО етап – НЕ САМЕ ПРИЄМНЕ ЗАНЯТТЯ. ЦЕ ВЕСЕЛО, АЛЕ ЩО МЕНІ СПРАВДІ ПОДОБАЄТЬСЯ, ТАК ЦЕ багатозадачності », – КАЖЕ РІД. «ПІДГОТОВКА, ОДНОЧАСНЕ УПРАВЛІННЯ різних сценаріїв; ВИБІР ШИН, ЧАС ОБСЛУГОВУВАННЯ, РОЗРАХУНОК ШВИДКОСТІ І БАГАТО ІНШОГО. УСІ ЦІ вміння і навички ДАЮТЬ БЕЗЛІЧ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ КАР’ЄРИ СПОРТСМЕНА ».

Успіх Бернса і Ріда в WRC 2001 року потрапив на перші шпальти спортивних новин. Це був золотий вік для ралі, коли змагалися Колін Макрей, інші легендарні гонщики і безліч виробників. Ми спостерігаємо сплеск популярності F1 у всьому світі. Чи зможе ралі коли-небудь повторити свій золотий вік?

“Я дуже на це сподіваюся. І Мохаммед, і я виросли в ралійному минулому, ми обидва захоплені ралі, та й автоспортом в цілому », – говорить він. «У 2001 році на першій шпальті The Times три дні з чотирьох було зображення автомобіля WRC. Я пам’ятаю, як потім розмовляв з Деймоном Хіллом, і він сказав: “Ви, хлопці, отримуєте більше місця в газеті, ніж я за перемогу в F1″ ».

«Було б здорово повторити цей успіх в наші дні. Але я думаю, що проблема більше в регіональних чемпіонатах і національних ралі, в непомірно високу вартість. Ми повинні визнати, що участь в автоспорті завжди буде дорожче футболу. Але нам також потрібно працювати якомога більше, щоб знизити витрати. І така програма вже існує ».

«Ми провели велику консультацію, понад 2000 годин розмовляли з клубами по всьому світу», – каже Рід. «Багато хто з них говорять нам:” Не дозволяйте автоспорту використовувати тільки електромобілі, тому що ми як і раніше будемо ставити двигуни внутрішнього згоряння в найближчі 20 років “. І дійсно, далеко не у всіх регіонах є відповідна інфраструктура. Тому потрібно знайти рішення, які влаштують усіх ».

Також Роберт Рід відзначив, яким він бачить автоспорт в майбутньому. «Безпечний, веселий, захоплюючий, інклюзивний — ось слова, які я б використав. Нам потрібно дати можливість людям увійти в автоспорт, але також ми повинні забезпечити шлях до міжнародних змагань для тих, хто хоче прогресувати, а не просто веселитися. Для цього випливають завершити піраміду розвитку, переконатися, що є шляхи ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяОцініть Ford Bronco Raptor в рідній стихії
наступна статтяNissan представив прототип місяцеходу з технологіями Ariya

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я