Чи знали ви, що в Японії існує автосалон, призначений лише для автомобілів з роторним приводом? Відео

0
836

Завдяки Youtube ми отримуємо участь у одній з найцікавіших зустрічей автомобілів у світі

Щоб ваш автомобіль був показаний на цьому автосалоні, він повинен відповідати лише одному критерію – він повинен працювати від роторного двигуна. Ентузіазм роторних двигунів живий і здоровий в Японії, хоча сучасні виробники автомобілів пройшли повз цей унікальний дизайн двигуна.

Тож як виглядає весь ротаційний автомобіль, який зустрічається в Японії?

Роторний двигун має досить багату історію, яка розпочалася для Mazda наприкінці 1960-х років, коли Mazda дебютувала Cosmo в 1967 році. Cosmo був одним з перших серійних автомобілів, що працював на двороторному роторному двигуні Wankel і відкрив нову спортивну лінійку автомобілі марки Mazda. Дизайн обертового двигуна Ванкеля бачив обмежене використання іншими виробниками, залишаючи Mazda носієм цього унікального двигуна.

З часом Mazda дебютувала легендарні автомобілі, такі як RX-3, RX-7 і, нарешті, RX-8, який представляє остаточний спортивний автомобіль Mazda на роторному двигуні. Mazda навіть виграла гонку витривалості 24 години Ле-Мана у 1991 році з легендарним роторним 787B. Організатори були настільки вражені роботою 787B, що санкційні органи Ле-Мана заборонили не поршневі двигуни брати участь у змаганнях в гоночній серії після гонки в 1991 році :

Сьогоднішній ентузіазм щодо цього унікального двигуна живий і здоровий, оскільки це тісно пов’язане співтовариство любителів роторних двигунів збирається, щоб відсвяткувати свою спільну вдячність. Роторні двигуни відомі своєю здатністю швидко обертатися і досягати червоних ліній, що конкурують із супербайками.

При використанні турбокомпресора роторний двигун може також створювати сильний крутний момент. На жаль, їх довговічність – це завжди питання, а також їх викиди та необхідність спалювати нафту, щоб ефективно працювати. Хоча є і недоліки – але ці унікальні машини продовжують захоплювати розум і пристрасть ентузіастів по всьому світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

fourteen + sixteen =