Для розмитнення ”євроблях” потрібно обов’язково зняти його з обліку в країні реєстрації

0

В Україні для пільгового розмитнення автомобіля з іноземними номерами потрібно обов’язково зняти його з обліку в країні, в якій він зареєстрований

Це можливо в Болгарії, Латвії, Нідерландах, Франції, Чехії та канадській провінції Онтаріо.

Про це повідомили в Державній митній службі України. Проте в їхньому списку немає найпопулярніших країн, звідки були ввезені машини з єврономерами, таких як Польща та Литва. Але українцям все одно вдається там знімати з обліку автомобілі.

Щоб дистанційно зняти авто в Болгарії, потрібно подати реєстраційному органу формуляр, в якому зазначено причину зняття з обліку, реєстраційні номерні знаки та свідоцтва про реєстрацію автомобіля. Номерні знаки знищить уповноважений орган, а свідоцтва про реєстрацію промаркують як недійсні.

Зняти з обліку в Латвії та Нідерландах можна на цьому і цьому сайті відповідно.

У Франції дистанційно подати документи можна до відповідного структурного підрозділу МВС (Префектури) за місцем проживання власника автомобіля або через онлайн-платформу адміністративних послуг.

Щоб зняти авто з обліку в Чехії, треба надати реєстраційному органу довідки про огляд технічного стану машини, який має провести сертифікований сервісний центр. Довідка має підтвердити його наявність, технічний стан та відповідність нормам і стандартам основних вузлів та агрегатів та ідентифікувати номери.

Також у Чехії потрібно надати технічний сертифікат та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, повернути закріплені за авто постійні реєстраційні номери та сплатити адміністративні збори.

Інформація про можливість дистанційного зняття автомобіля з обліку в інших країнах у Митниці відсутня. Проте, як повідомляє “24 канал” з посиланням на українських посередників, у Польщі це зробити можливо.

Також це можна зробити і в Литві. Зняти з обліку машину може її власник – литовський громадянин або компанія, яка продала машину українцю. Треба знайти власника і попросити, щоб він це зробив. Власник може звернутися до литовського центру реєстрацій авто Regitra, попередньо записавшись онлайн або вистоявши чергу. За це йому треба буде заплатити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяСтали відомі деталі про прем’єру нового флагмана BMW
наступна статтяВ Україні зростає продаж автомобілів з США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я