Дніпропетровщина відновила ще дві переправи

0

Два шляхопроводи стали до ладу на автомагістралі міжнародного значення М-29 Харків – Красноград – Перещепино, що покращило транспортне сполучення відразу кількох областей.

На обох об’єктах Дніпропетровської служби відновлення роботи виконано в заплановані терміни. Таким чином за будывельний сезон компанія записала у свій залік п’ятнадцять відремонтованих штучних споруд на автодорогах державного значення. Наразі триває выдновлення ще п’яти мостів.

Значна частина вивільненої спецтехніки направлена на інші об’єкти, в т.ч. на стратегічні. Нині в рамках мінімізації наслідків знищеної військами рф Каховської ГЕС служба відновлення Дніпропетровщини веде будівництво 145-кілометрового водогону.

З кожним відновленим шляхопроводом логістика регіону все більше повертається до мирного життя. Фото: Служба відновлення

Загальна вартість проєкту оцінюється у 13,5 млрд грн. Фінансування йде за рахунок державного бюджету та іноземних партнерів. Підприємство вперше отримало грошову допомогу з-за кордону – уряд Словаччини виділив 200 тисяч євро.

На споруджені водогону здебільшого використувується техніка для земляних робіт – бульдозери, екскаватори, грейдери, але є робота самосвалам та автокранам. Фото: Служба відновлення.

https://auto.24tv.ua/tag/avtopodiia_tag71

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАвтомобілі знають про своїх власників більше, ніж потрібно
наступна статтяЧому одне дзеркало авто наближає, а друге показує в зменшеному вигляді: що треба знати новачку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я