Електромобілі компанії Helixx можна орендувати лише за 0.25 цента/годину або за 6 доларів/день

0

Helixx Technologies реалізує свою революційну ідею служби підписки на електромобілі та фургони в Південно-Східній Азії.

Найдешевша передплата Helixx складає всього 0,25 цента на годину, що відповідає вартості за новий електроавтомобіль/фургон з «пакетом» страховка, обслуговування – 6 доларів на день і більше нічого платити не потрібно, тільки зарядіть електромобіль.

Якщо ваш автомобіль потрапить в аварію, вам буде доступна миттєва заміна, що обов’язково сподобається тим, хто використовує електромобіль у комерційних цілях. Автомобіль відразу ж заміняють на аналогічний.

Зведення до мінімуму часу простою комерційних автомобілів є важливим, тому наявність можливості заміни акумуляторів також має сенс. Платформа автомобіля Helixx може вмістити до шести акумуляторних батарей LFP (літій-залізо-фосфатний (LFP)) ємністю 2 кВтг загальною ємністю 12 кВтг та запасом ходу 200 км. Якщо цього недостатньо, достатньо замінити акумулятори.

Все це робить пропозицію дуже привабливою в порівнянні з нинішньою «моделлю володіння» автомобілями. Неважко зрозуміти, як бізнес-модель Helixx може призвести до проривних інновацій в одній з найбільших галузей світу і які це може мати наслідки в цілому для автоіндустрії.

Мета Helixx полягає в тому, щоб надати економічні варіанти транспорту для людей, які не хочуть або не можуть дозволити собі витрати, пов’язані із нинішньою моделлю володіння транспортним засобом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЛАЗ отримав нового власника і перспективи відродження
наступна статтяНовий електричний літак Electron 5 отримав дальність польоту до 750 км із корисним вантажем 500 кілограм

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я