Папа Римський буде користуватися електромобілем, який буде виготовлено з переробленого пластику

0
електричний Папа-мобіль
електричний Папа-мобіль

Fisker Inc. оголошує в прес-релізі, що їм було доручено розробити електричний Папа-мобіль, який буде поставлений в наступному році

Він буде заснований на Fisker Ocean і адаптований для представницьких завдань Папи, де автомобіль буде безпечно перевозити главу католицької церкви через великі натовпи людей. Електромобіль отримає скляний купол, на якому Папа може стояти і вітати віруючих.

«Електропапамобіль» буде побудований з великої кількості перероблених матеріалів, в тому числі кришечок від пластикових пляшок і морських риболовних сітей. Мета виробника – зробити самий екологічний автомобіль в світі

Крім іншого, вони використовують сонячні батареї на даху і мають «веганські інтер’єр». Не зовсім розумію, що це означає. Це, звичайно ж, відмінний маркетинг для данського автовиробника Хенріка Фіскер, який планує почати серійне виробництво Fisker Ocean в листопаді з подальшими поставками на початку 2022 року.

На даний момент 16 000 чоловік зарезервували автомобіль, стартова ціна якого в США становитиме $ 37 400. Преміальні версії зі збільшеним запасом ходу і повним приводом будуть дорожче.

ЭлектроПапаМобиль

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЛітаки на колесах входять у моду: оцініть переобладнаний Jeep Cherokee. Фото
наступна статтяМарка Rolls-Royce знову будуватиме кузови на замовлення

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я