Ford Mustang Mach-E пройшов тестування поліцією штату Мічиган

0
Ford Mustang Mach-E
Ford Mustang Mach-E

Форд передав у поліцію штату Мічиган Mustang Mach-E EV для оцінки його як поліцейського автомобіля

Пілотний автомобіль Ford Pro на базі Ford Mustang Mach-E пройшов ретельне випробування поліцією штату Мічиган – це перший автомобіль з електричним приводом від батареї. Поки що невідомо, чи це означає, що Mustang Mach-E увійде до складу поліцейського флоту. Ford також ще не згадує про відмінності між Mustang Mach-E, який Форд надіслав для поліцейської роботи, та стандартним Mach-E. Результати раунду тестування 2022 року, який проходив 18 та 20 вересня, будуть детально опубліковані пізніше цієї осені, повідомили у Форд.

Mustang Mach-E – це перший стрибок Форда на електромобілі масового продажу. Форд нещодавно дебютував у Великобританії готовий до поліції варіант Mustang Mach-E, тому, ймовірно, не дивно, що поліція штату США також реалізує цю ідею. Можливо, навіть менш дивно, що люди, які випробовують останні новинки Форда, – це поліція штату Мічиган.

Оглядаючи минулорічну оцінку поліції штату Мічиган 2021 року, схоже, що цей Mustang Mach-E пройде через різні тести, починаючи від стандартного прискорення, максимальної швидкості, гальмування та швидкісного переслідування до оцінки динаміки автомобіля та ергономічних випробувань.

Коли компанії починають відмовлятися від розвитку двигунів з внутрішнім згорянням, це, мабуть, лише питання часу, коли електромобілі стануть поширеними на ваших місцевих вулицях. Це також означає, що слід очікувати переходу поліції на електроавтомобілі, хоча це може відбуватися повільно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ США адміністрація Байдена хоче з’ясувати причини нестачі чіпів на ринку для автомобільної промисловості
наступна статтяВ США провели дослідження: водії автомобілів Tesla, які використовують автопілот, менше дивляться на ситуацію на дорозі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я