Ford придумав спосіб утилізації відходів 3D-друку

0

На даний момент в автопромі мова йде про 3D-друк як дослідних зразків деталей, так оснастки і деяких інструментів для виробництва, і навіть окремих елементів серійних (дрібносерійних) моделей

Тривимірний друк як пластмасових, так і металевих компонентів автомобілів поступово знаходить все більше застосування в автопромі. Компанія Ford тут не виняток. Але після такого процесу залишаються відходи. Сучасні тенденції вимагають утилізувати і пускати на друге коло все, що тільки можна. І ось Ford разом з HP першими придумали і реалізували спосіб корисного застосування таких відходів. Замість звалища вони тепер перетворюються в деталі для серійних пікапів.

Першим застосуванням нової технології стали хомути паливопроводу для моделі Ford Super Duty F-250, відлиті під тиском. Ford повідомляє, що «вторинні» детальки на 10% дешевше звичайних, при цьому на 7% легше і мають кращу хімію і вологостійкість.

У проекті також взяли участь фірми SmileDirectClub (виробляє на 3D-принтерах HP капи-елайнери для випрямлення зубів), Lavergne (фахівець з пластиків і смол збирає полімерні відходи 3D-друку у Форда і використані капи, перетворюючи їх в високоякісні гранули, придатні для ливарних машин) і ARaymond (постачальник Форда, безпосередньо випускає з вторинних гранул нові деталі для автомобілів). У Форла кажуть, що мають намір поширити технологію на інші моделі, крім F-250, і вже визначили десять хомутів і затискачів, які можна було б робити з порошку, що залишився від 3D-друку та інших полімерних відходів (обрізки, браковані деталі).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяHyundai і Honda оголосили великі відкличні кампанії
наступна статтяБаггі Prodrive Hunter T1 відправиться на конвеєр після Дакара

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я