GTC4-Lusso перетворилося в майбутній кросовер від Ferrari

0
19

Список виробників, на товарній лінійці яких відсутні автомобілі підвищеної прохідності, продовжує скорочуватися. За останні роки відповідні моделі з’явилися у Bentley, Lamborghini, Rolls-Royce, Aston Martin. І якщо McLaren перейти на кросовер поки пручається, то у Ferrari вже не встояли перед можливістю істотно збільшити продажі і прибутки.

Утилітарна Ferrari з кодовим ім’ям Purosangue активно розробляється

Про це свідчать свіжі шпигунські фото, на яких майбутня новинка замаскована кузовом GTC4Lusso. Причому сам цей універсал вже знятий з виробництва: пару тижнів тому дану інформацію американській редакції Motor1 підтвердили в компанії. Прототип нібито має збільшеній дорожній просвіт. Крім того, він явно ширше GTC4Lusso і виділяється більш масивними колісними арками.

Прем’єра кросовера Ferrari відбудеться ближче до кінця 2022 року

Очікується, що він  отримає гібридну силову установкою, що поєднує V6 або V8 з декількома електродвигунами. Крім того, італійці обіцяли зберегти V12 настліьки довго, наскільки це буде можливо, і цілком ймовірно, що саме таким двигун забезпечать флагманську версію моделі.

До слова, у модернізованого 812 Superfast, який вийде набагато раніше і буде називатися або 812 GTO, або 812 VS, 6,5-літровій атмосферник форсують майже до 840 к.с.

У грудні минулого року повідомлялося, що найвищий Ferrari буде побудований на платформі купе Roma. Швидше за все, ми навряд чи побачимо перспективну модель в її власному кузові раніше наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

one × 3 =