ЄС надав українським прикордонникам обладнання для автоматизованого температурного скринінгу в межах протидії COVID-19

0

На початку місяця Європейський Союз передав Державній прикордонній службі України (ДПСУ) дві стаціонарні системи температурного скринінгу.

Військовослужбовці ДПСУ працюють на передовій лінії, в умовах пандемії, обслуговуючи поїздки в країну та з неї. Обладнання надано в межах фінансованого ЄС проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», і це вже друга частина допомоги, пов’язаної з COVID-19, яку отримують бенефіціари проєкту.

Камери встановили в аеропорту «Бориспіль», вони допомагають прикордонникам виявляти пасажирів із симптомами лихоманки, мінімально порушуючи звичну роботу аеропорту та зменшуючи ризик подальшого поширення інфекції, оскільки дають можливість миттєвого безконтактного вимірювання температури у пасажирів на відстані.

«Підтримка наших партнерів в Україні, особливо під час пандемії, — один із пріоритетів ЄС. Системи термічного скринінгу, передані Державній прикордонній службі, допоможуть забезпечити постійний контроль температури в осіб, які перетинають кордон України в той чи інший бік, і захищатимуть туристів та тих, хто подорожує в приватних чи бізнесових справах», — сказав голова Представництва ЄС в Україні посол Матті Маасікас.

Зауважимо, що раніше ЄС також передав Державній прикордонній службі України та Державній митній службі засоби особистого захисту й безконтактні інфрачервоні термометри — для безпечної й безперервної роботи обох служб із людьми та товарами, що перетинають український кордон.

«Україна, як і решта світу, не була готова до такого масштабного спалаху, а сучасні технічні рішення здатні допомогти зменшити подальше поширення хвороби. Прикордонники, які кожен день працюють із великою кількістю людей, стикаються з підвищеним ризиком зараження. Хоча засоби особистого захисту, передані раніше, допомагають їм захистити своє здоров’я, постійний і безперервний температурний скринінг додатково захищатиме прикордонників від зараження і сприятиме мінімізації подальшого поширення вірусу», — зауважив керівник проєкту EU4IBM Арунас Адоменас.

Загальна вартість переданого обладнання складає 1 млн грн.

Хоча адаптивний карантин досі не скасовано, Україна поступово відкриває кордони. Відновлюються регулярні рейси, триває сезон відпусток, і тому спеціальні заходи автоматизованого контролю температури пасажирів надзвичайно потрібні й важливі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПоліцейські розслідують обставини автопригоди, у якій загинув пішохід
наступна статтяПоліцейські Кіровоградщини вилучили з незаконного обігу гранатомет, осколкові боєприпаси до нього та набої

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я