Індійська компанія Hero буде продавати мотоцикли під брендом Harley-Davidson

0

Завдяки індійському виданню вдалося дізнатися, що компанія Hero MotoCorp розроблятиме і продавати в Індії лінійку мотоциклів преміум-класу під торговою маркою Harley-Davidson

Крім усього іншого, Hero MotoCorp зобов’язується здійснювати технічне обслуговування цих мотоциклів і про наявність запчастин до них.

Harley недавно здивувала всіх, коли оголосила, що піде з індійського ринку, щоб зосередитися на більш великих ринках. Ця новина зі зрозумілих причин не сподобалася 33 індійським дилерам Harley, яких торкнувся цей крок, і які незабаром вирішили подати на американську компанію до суду.

Хоча Harley-Davidson оголосила, з одного боку, що піде з Індії, з іншого, вона також заручилася партнерством з місцевою мотоциклетною компанією Hero. Хоча спочатку були розмови про подальше поширення мотоциклів Harley через мережу Hero, схоже, план міг бути трохи більш складним.

Згідно з інформацією, зібраною індійськими ЗМІ під час розмови з фінансовим директором Hero MotoCorp Ніранджаном Гуптою, схоже, що майбутні мотоцикли Harley-Davidson, що продаються в Індії, насправді будуть розроблятися силами Hero.

«У рамках угоди Hero MotoCorp з Harley-Davidson, перша буде розробляти і продавати в країні лінійку мотоциклів преміум-класу під торговою маркою Harley-Davidson», – йдеться в заяві. «Крім того, він подбає про технічне обслуговування і наявність запчастин для мотоциклів Harley».

Це означає, що Harley не проводитиметься мотоцикли, які продаються в Індії, а Hero – буде. Hero в значній мірі замінить Harley на місцевому ринку, включаючи виробництво, маркетинг і обслуговування. Індійський виробник, ймовірно, також виграє від розробок американської фірми, які дозволять майбутнім моделям преміум-класу від Hero виглядати «по-американськи», а також запропонувати більш конкурентоспроможний діапазон цін. Для Harley це буде означати набагато більше швидке розширення на складному ринку, яким є мотоцикли преміум-класу в Індії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНовим гендиректором Ferrari може стати бос FCA Майк Менлі
наступна статтяAlfa Romeo 4C Spider отримала особливу версію

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я