IndyСar та Motorsport Network опитують уболівальників з усього світу

0

Важлива думка кожного!

Сьогодні IndyСar (головна серія «формульних» перегонів у Північній Америці) та Motorsport Network у співпраці з Nielsen запустили глобальне опитування 11 мовами (зокрема російською). Він має показати, як уболівальники оцінюють IndyСar, чого не вистачає чемпіонату та що потрібно у ньому покращити. В анкеті є питання про відеоігри та кіберспорт, про пілотів, команди та траси. Щоб взяти участь, натисніть на це посилання.

«В останні роки наше внутрішнє та міжнародне охоплення швидко розширилося завдяки жорсткій конкуренції в автоспорті, сміливим спортсменам та особам, які становлять поле IndyCar», – сказав Людтке, віце-президент IndyCar з маркетингу.

«Це ідеальний час, щоб запитати нашу аудиторію та зібрати інформацію про способи подальшого розвитку. Ми розглядаємо вболівальників як найважливіших партнерів та з нетерпінням чекаємо від них відповідей у рамках цієї важливої роботи за підтримки Motorsport Network», – додав топ-менеджер.

«Сподіваємося, шанувальники IndyСar з усього світу розкажуть про всесвіту серію та про те, як вона може розширюватися, рости та спілкуватися зі своєю аудиторією», – зазначив Джеймс Аллен, президент Motorsport Network. «Ми ж, у свою чергу, є кращим партнером для проведення цього опитування, враховуючи нашу глобальну значущість як провідну цифрову платформу для автоспорту», – додав він.

Опитування триватиме майже три тижні: з 10 по 29 січня 2022 року. Результати оголосять на першому етапі IndyCar у лютому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяHonda Step WGN зробив крок у шосте покоління
наступна статтяРозкритий дизайн Mitsubishi Vision Ralliart

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я