Кабмін змінив порядок підготовки водіїв – навчатися можна онлайн, водійське посвідчення отримати кур’єром

0

Тепер в Україні отримати водійське посвідчення можна додому через кур’єра або національного оператора поштового зв’язку, а підготовку до іспиту з ПДР – пройти онлайн

Відповідне рішення в Кабінеті міністрів ухвалили під час засідання в середу, 15 вересня.

Як повідомляється на сайті МВС, дистанційну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв мають право проводити акредитовані заклади. Перед тим, як внести список групи в єдиний державний реєстр, такі установи зобов’язані повідомити найближчий територіальний сервіс Міністерства внутрішніх справ, що навчання буде проходити онлайн.

Теоретична підготовка водіїв у дистанційному режимі дозволяється для груп, в яких 10 і менше осіб. Якщо заклад втрачає акредитацію, то призупиняється й онлайн-навчання.

Як зазначив глава міністерства Денис Монастирський, право на дистанційну форму навчання буде здійснюватися за допомогою єдиної інформаційної системи МВС.

У разі успішного складання іспиту посвідчення можна буде оформити через електронний кабінет водія й отримати з використанням засобів поштового зв’язку. Залишається чинною й видача документів у сервісних центрах МВС. Майбутній водій може сам вибрати, як йому буде зручніше отримати посвідчення.

У Міністерстві внутрішніх справ наголосили, що такі нововведення особливо актуальні під час пандемії COVID-19. Цей безпечний спосіб отримання документів допоможе зменшити кількість контактів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАвтомобілі Genesis навчаться розрізняти людські обличчя
наступна статтяСтолиця заробила на паркуванні найбільше серед всіх мегаполісів України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я