Канада витратить на міський транспорт майже 12 мільярдів доларів

0
14,9 мільярда канадських доларів виділяє уряд Канади для розвитку міського громадського транспорту у великих містах країни. Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про плановане виділення з федерального бюджету 14,9 млрд канад. дол. (11,8 млрд дол. США) на реалізацію в майбутні 8 років проектів розвитку громадського транспорту. Уже в найближчій перспективі, починаючи з 2021 р буде виділено 5,9 млрд канад. дол. Починаючи з 2026 року планується відраховувати щорічно 3 млрд дол. на рік в новий фонд - Permanent Transit Fund. Гроші з цього фонду будуть розподілятися за підсумками консультацій з регіональними та муніципальними органами влади, а також з представниками населення. Кошти з фонду призначаються для фінансування проектів поліпшення транспортних систем, таких як продовження ліній метро, ​​електрифікація, будівництво велодоріжок, а також на проекти, спрямовані на підвищення мобільності населення в сільській місцевості. Починаючи з 2015 р канадський уряд вже профінансував 1300 транспортних проектів на суму 13 млрд канад. дол. Ще 10 млрд дол. зарезервовані в рамках стратегії розвитку інфраструктури Канади. Виділені кошти підуть на підтримку місцевих бюджетів, які найбільш постраждали через скорочення обсягів перевезень в період пандемії. Свою згоду з новими планами висловили Федерація канадських муніципалітетів (FCM) і різні громадські рухи. Дане починання схвалено і Канадської асоціацією міського транспорту (CUTA). Однак в асоціації вважають, що є також необхідність у виділенні та інших додаткових коштів на потреби операторів перевезень з метою пом'якшення негативного впливу від падіння пасажиропотоку. На фото - з низькою підлогою трамваї в Торонто, фото Rob Hutchinson

14,9 мільярди канадських доларів виділяє уряд Канади для розвитку міського громадського транспорту у великих містах країни

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про плановане виділення з федерального бюджету 14,9 млрд канадських дол. (11,8 млрд дол. США) на реалізацію в майбутні 8 років проєктів розвитку громадського транспорту.

Уже в найближчій перспективі, починаючи з 2021 року буде виділено 5,9 млрд канадських доларів. Починаючи з 2026 року планується відраховувати щорічно 3 млрд дол. на рік в новий фонд – Permanent Transit Fund.

Гроші з цього фонду будуть розподілятися за підсумками консультацій з регіональними та муніципальними органами влади, а також з представниками населення. Кошти з фонду призначаються для фінансування проєктів поліпшення транспортних систем, таких як продовження ліній метро, ​​електрифікація, будівництво велодоріжок, а також на проекти, спрямовані на підвищення мобільності населення в сільській місцевості.

Починаючи з 2015 р канадський уряд вже профінансував 1300 транспортних проектів на суму 13 млрд канад. дол. Ще 10 млрд дол. зарезервовані в рамках стратегії розвитку інфраструктури Канади.

Виділені кошти підуть на підтримку місцевих бюджетів, які найбільш постраждали через скорочення обсягів перевезень в період пандемії.

Свою згоду з новими планами висловили Федерація канадських муніципалітетів (FCM) і різні громадські рухи. Дане починання схвалено і Канадської асоціацією міського транспорту (CUTA). Однак в асоціації вважають, що є також необхідність у виділенні та інших додаткових коштів на потреби операторів перевезень з метою пом’якшення негативного впливу від падіння пасажиропотоку.

я

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКерівництво BMW в Японії змушувало дилерів викуповувати автомобілі при невиконанні норм продажів
наступна статтяВнутрішні продажі індійської мотокомпанії TVS зросли на 15% у лютому

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я