Koenigsegg відзначив Новий рік тизером загадкового автомобіля

0

Можливо, вихід моделі приурочать до 20-річчя першого серійного суперкара бренду

Шведський автовиробник поділився в соціальних мережах тизером імовірно нового гіперкара з підписом: «Дорогий 2022 рік, ось наше новорічне завдання – більш висока продуктивність за рахунок продуманої інженерії та оптимального дизайну!».

Сам тизер показує темний силует дводверного автомобіля. Зважаючи на те, що ми бачимо, дизайн задніх ліхтарів нагадує CCX 2006 року – це був перший Koenigsegg, в якому використовувався двигун власної розробки. Тонкий задній дифузор – це посилання Agera, а передній спліттер – до CCR 2004 року. Дизайн відповідає фірмовій стилістиці Koenigsegg з краплеподібною формою кузова та плавними лініями.

Але все ж таки, що ж готує нам Koenigsegg?

Давайте розмірковувати. 2022 рік – це двадцята річниця CC8S, першого серійного суперкара марки. Чому б не віддати належне цій моделі та події загалом? Втім, поки що це лише припущення і треба дочекатися офіційної інформації.

В даний час компанія зосереджена на запуску Jesko, його постачання заплановано на весну. Гіперкар може побити нинішні рекорди швидкості та “нокаутувати” Bugatti Chiron Super Sport 300+. А ще на вихід готується гранд-турер Gemera.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПродажі на ринку нових автомобілів уперше за останні 7 років подолали 100-тисячну позначку
наступна статтяТрейлер, який належав актору Віллу Сміту мав житлову площу 111 квадратних метрів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я