Компанія Renault створила фірму HYVIA для випуску водневих електромобілів

0
Renault створила фірму HYVIA
Renault створила фірму HYVIA

Вона також буде будувати заправки та обслуговувати автопарки

Нове спільне підприємство, яке спеціалізується на водневих технологіях, група Renault анонсувала ще в середині січня, представляючи стратегічний план «Ренолюціі». Тепер же французький автовиробник розкрив деталі цього проекту.

Нове СП назвали HYVIA – від hydrogen ( «водень») і via ( «дорога» на латині). Цією компанією Renault буде володіти в рівних частках зі своїм партнером – фірмою Plug Power Inc., яка до теперішнього часу вже створила 110 водневих заправних станцій і поставила покупцям 40 000 систем паливних елементів.

HYVIA займеться легким комерційним електротранспортом на водневих осередках, причому робити буде не тільки машини, але і паливо для них, стане розвивати інфраструктуру і візьме на себе обслуговування автопарків. Перші три воднемобілі – фургон і шасі для транспортування товарів, а також міський автобус – будуть побудовані на базі Renault Master і з’являться на європейському ринку вже до кінця 2021 року. Одночасно почнеться розгортання мережі заправок.

Всі підрозділи HYVIA будуть функціонувати на вже існуючих французьких майданчиках Renault. Так, головний офіс і науково-дослідний відділ розмістять в Вільє-Сен-Фредерік – там же, де знаходиться центр по розробці легких комерційних автомобілів «Рено». Технологічний, виробничий і логістичний департаменти стануть частиною проекту Re-Factory – нового заводу у Фланьо, який також призначений для відновлення старих машин. Інтеграцію паливних елементів візьме на себе PVI – «дочка» Renault з Грес-Арменвілье, а безпосередньо складанням водневих електромобілів на базі Master займеться завод в Батий.

Комерційним електромобілям на паливних елементах обіцяно запас ходу до 500 кілометрів, при цьому заправлятися вони будуть всього за 3 хвилини. До кінця нинішнього десятиліття HYVIA розраховує зайняти 30% відповідного ринкового сегменту в Європі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я