Компанія Tesla у Німеччині може зіткнутися з проблемами при пошуку працівників

0
Elon Musk надає інтерв'ю поруч фабрики Giga Berlin

До концерну Tesla у профспілок Німеччини є багато питань

Нещодавно Ілон Маск отримав премію Axel Springer 2020 на Берліні, яка вручається за “особливі новаторські здібності, які створюють і змінюють ринки, впливають на культуру і в той же час несуть відповідальність перед суспільством». Він там сказав, що дуже не був б проти об’єднатися з яким-небудь європейським концерном (швидше за все мова велася про Даймлер – авт.)  :

Німці тут же почали ввічливо посміхатися, тому що в “кольорах” уявили, як він буде співпрацювати з німецькими профспілками, наприклад IG Metall – профспілкою металістів Німеччини (це та, яка “наглядає” у автомобільній промисловості). За даними Automobilwoche, цікаво вже почалося в процесі набору персоналу в Giga Berlin (фабрика по виробництву акумуляторів для Tesla).

Для прискорення будівництва Маск особисто приїхав для залучення в свою компанію талановитих інженерів. Але не допомогло: Automobilwoche повідомляє, що на даний момент (початок грудня 2020) найняті тільки 2 000 з 7 000 робочих, необхідних для Giga Berlin. Також компанії потрібно ще 100 інженерів.

Проблема, як завжди, в американському підході до роботи: працюй по 60 годин на тиждень і не вимагай оплати понаднормових, забудь про сім’ю, про особисте життя, про відпустку і покажи, що ти можеш зробити для компанії. А нормальному європейцеві подавай всякі там 35-40 годинний робочий тиждень, 5 тижнів відпустки, і оплату понаднормових. Про проблему роботи з профспілками у Каліфорнії (штат США) повідомляє у своєму інтерв’ю для DW тут :

“Що хоче Ілон Маск – те він, як правило, отримує” – Стів Сміт з California labor federation

Маск розійшовся не на жарт, так що Assmann – архітектурна компанія, що брала участь в проєкті, була звільнена. Інженером Tesla, відповідальним за будівництво заводу, був Еван Хорецкі. Він посмів заперечувати Маску на нараді і йому довелося покинути компанію.

Automobilwoche вирішила з’ясувати в чому ж справа і влаштувала опитування в листопаді за участю 8673 осіб. Тільки 36,7% респондентів визнали Tesla хорошою компанією для роботи. Звичайно, навіщо комусь йти працювати в Теслу з “тепленьких” німецьких умов?

А ви що про це думаєте?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ мережі з’явилися нові шпигунські фотографії Mercedes C-Class Wagon
наступна статтяЧому електромобілі не можуть швидко заряджатися

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я