Компанія Toyota перед покупкою GR Super Sport просить повідомити покупців про гоночну ліцензію FIA International

0
185

Потенційним покупцям Toyota GR Super Sport – першого дорожнього автомобіля японської компанії, доступного для громадськості – потрібно буде довести, що вони ним володіти.

Форма, розміщена на веб-сайті Toyota Japan, попросила потенційних покупців перерахувати, скільки високопродуктивних спортивних автомобілів у них на даний момент є власником, а також запропонувати перелічити свої 10 найкращих улюблених.

Окрім запитання середнього пробігу, який щороку проїжджають зі своїми спортивними автомобілями, форма запитує, які зразки покупець планує придбати в майбутньому, з місцем для п’яти моделей.

Toyota, очевидно, має на увазі певного типу власника: тих, у кого вже є вражаюча колекція автомобілів, з особливим інтересом, який приділяється ентузіастам Toyota.

Однак незрозуміло, як – або якщо – Toyota зможе довести добросовісність претензій.

Оскільки GR Super Sport стане головним продуктом для японського виробника автомобілів, у формі запитуються потенційні покупці, чи були вони колись у власності Toyota 2000GT або Lexus LFA – які вважаються одними з найбільш бажаних моделей компанії.

Toyota також надає можливість покупцям перерахувати свою зацікавленість у автоспорті, а також запитує, чи має ця особа гоночну ліцензію FIA International.

Після того, як вони перелічать свої “інтереси та очікування” в транспортному засобі, потенційних покупців запитують про їх намір придбати автомобіль.

Це важливий крок Toyota, оскільки інші виробники автомобілів, що пропонують рідкісні та екзотичні гіперкари (такі як Ferrari та McLaren), як правило, пропонують ці моделі лише тим покупцям, які в історії придбали найновіші та найкращі у компанії – більш складне завдання для Toyota , враховуючи, що раніше у нього не було такого автомобіля.

Як і у випадку з гоночним автомобілем GR010, на якому він базується, очікується, що дорожній GR Super Sport запропонує версію 3,5-літрового твін-турбо V6 потужністю 500 кВт в поєднанні з електричними двигунами потужністю 200 кВт, що живлять передні колеса.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

2 × 3 =