Компанія Archer пропонує здійснювати міські перевезення за допомогою електричного повітряного таксі Midnight

0

Компанія Archer Aviation оголосила, що її електричний літак вертикального зльоту та посадки Midnight (eVTOL) завершив перший етап програми льотних випробувань.

Archer’s Midnight досяг цієї важливої ​​віхи всього за три місяці. Акумуляторна система Midnight була модернізована і тепер включає деякі з перших високовольтних акумуляторних блоків, вироблених Archer, на її підприємствах в Сан -Хосе, штат Каліфорнія, що є важливим кроком на шляху компанії до готовності до виробництва. Компанія близька до завершення свого першого повноцінного польоту на крилі і почне пілотні випробування цього року.

Фаза 1 програми льотних випробувань Midnight охоплювала ряд складних польотних маневрів і місій зі збору даних. Наступним кроком є ​​етап 2, який включає розширення діапазону польоту літака за рахунок поступового збільшення його швидкості до тих пір, поки він не досягне повного переходу на крило. Це важлива віха для будь-якого літака з вертикальним зльотом та посадкою, оскільки він демонструє свою здатність ефективно злітати, приземлятися вертикально та здійснювати крейсерський політ.

Після завершення цього етапу літак перейде до фази 3, де він виконуватиме моделювані комерційні маршрути, щоб продемонструвати свою експлуатаційну готовність.

«За чотири роки льотних випробувань наша команда змогла зібрати величезну кількість даних і знань, які дозволяють нам швидко просунути Midnight до сертифікації. Зосередження нашої команди на безпеці привело нас туди, де ми знаходимося сьогодні, і що дозволить нам досягти того, чого до досі не зробила жодна інша компанія у світі, – доставити електричні повітряні таксі до міст по всій території США та по всьому світу», – заявив засновник і генеральний директор Archer Адам Гольдштейн.

Прототип Midnight може злітати, зависати, повертатися і маневрувати, як мультироторний дрон, а також нахилятися для прискорення. У прототипі використовуються одні з перших високовольтних акумуляторних блоків Archer, які вони виробляють.</block

Мета – продемонструвати перехід із режиму зависання в крейсерський режим, нахиляючи шість передніх гвинтів уперед і переходячи в ефективний режим польоту, що дозволить йому пролітати до 160 км між зарядками батареї на швидкості до 241 км/год. Archer зосереджений на забезпеченні більш коротких перельотів на 80 км по місту, саме тут електричні повітряні таксі можуть бути найбільш корисними як доступні високошвидкісні транспортні засоби.

Основне завдання Archer Aviation – перетворити міські перевезення за допомогою електричного повітряного таксі. прагнуть замінити 60-90-хвилинні поїздки на машині 10-20-хвилинними польотами на електричному повітряному таксі, які є безпечними, екологічними, малошумними та конкурентоспроможними за вартістю з наземним транспортом.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяJaguar Land Rover відтермінує розробку двох електромобілів через випуск першого електричного Range Rover
наступна статтяНовий китайський потяг T-Flight на магнітній підвісці встановив рекорд швидкості 1000 км/год. Відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я