Компанія Peugeot презентувала бачення свого майбутнього через новітній концепт Inception. Фото

0

Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю справжнього спорт-кару: постійний повний привід, розгін до сотні лише за 3 секунди, зарядка акумулятора по 150 км за 5 хвилин.

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT надихатиме майбутні продукти Бренду, аж до найкомпактніших моделей лінійки, починаючи з 2025 року. Познайомитися з новинкою можна за посиланням.

Лінда Джексон, генеральний директор Бренду PEUGEOT
«Електрифікація автомобілів для Бренду PEUGEOT є пріоритетним завданням, тому уже в 2023 році 100% автомобілів у лінійці будуть електрифіковані, а протягом наступних двох років буде випущено п’ять нових 100% електричних моделей. Наша мета проста: зробити PEUGEOT провідним електричним Брендом у Європі до 2030 року. Це об’єктивне та амбітне бачення прокладає шлях до радикальної трансформації Бренду. Сьогодні це втілено в PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, який знаменує початок нової ери!».

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT ПРОКЛАДАЄ ШЛЯХ ДО НОВОГО БАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЯ МАЙБУТНЬОГО

Назва PEUGEOT INCEPTION CONCEPT (або «Inceptio» на латині) означає «початок». Жодне інше ім’я не може краще узагальнити амбіції цього маніфесту PEUGEOT, який обіцяє нову еру для Бренду. Завдяки своєму далекоглядному дизайну PEUGEOT INCEPTION CONCEPT пропонує оригінальні технологічні перспективи та пропонує вам ексклюзивний автомобільний досвід. Новітній концепт стане натхненням для майбутніх моделей Бренду та принесе в цей світ нове бачення автомобілів майбутнього: максимально потужні та динамічні, максимально комфортні та технологічні та 100% електричні.

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT розроблено на одній із чотирьох майбутніх платформ Stellantis Group «BEV-by-design». Поява цієї нової серії платформ з 2023 року зробить революцію в PEUGEOT завтрашнього дня. Спеціально створені для електрифікації, вони пропонують значні відмінності в архітектурі, яку дизайнери використали, щоб повністю змінити салон автомобіля PEUGEOT INCEPTION CONCEPT. Вони створили нову посадку за кермом і новий досвід для пасажирів.

• PEUGEOT INCEPTION CONCEPT базується на великій платформі STLA, що має низький профіль (1,34 м) та довжину 5 м.

• Нові нативні електричні платформи «BEV-by-design» також представлять технологічні модулі на базі штучного інтелекту: STLA Brain, STLA SmartCockpit і STLA Autodrive.

• 100% електричний PEUGEOT INCEPTION CONCEPT оснащений новою електричною установкою. Його батарея ємністю 100 кВт-год дозволяє йому проїхати 800 км на одному повному заряді, тобто відстань від Парижа до Марселя або від Брюсселя до Берліна. Його споживання вражає: лише 12,5 кВт/год на 100 км. Акумулятор заряджається по 30 км запасу ходу за одну хвилину або 150 км за п’ять хвилин.

• Технологічний PEUGEOT INCEPTION CONCEPT оснащений 2 компактними електродвигуна спереду та ззаду, що робить його повнопривідним автомобілем. Це забезпечує досконалість повністю контрольованого динамічного водіння. Сукупна потужність наближається до 680 к.с. (500 кВт). Розгін від 0 до 100 км/год менш ніж за 3 секунди.

ЛЕВ’ЯЧА ПОСТАТЬ З ПОГЛЯДОМ У МАЙБУТНЄ

Новітній PEUGEOT INCEPTION CONCEPT повністю відповідає ДНК Бренду та привносить нове переосмислення дизайну для нової ери, даруючи ще більше технологічності та грації. В першу чергу нас зустрічає нове обличчя автомобіля, яке хизується всім знайомими розрізами фар у вигляді «кігтів лева» та навмисно збільшеним логотипом Бренду. Передня частина складається з суцільного скла, яке надруковане за спеціальною цифровою технологією INKJET, та приховує за собою 4 оптичні модулі.

Задня частина також тепер має новий світловий підпис, який має високотехнологічну обробку та виконаний в стилі розрізу трьох кігтів лева. Здавалося б, ці кігті нескінченно проникають в автомобіль, що вдалося досягнути завдяки двом шарам скла. Корма PEUGEOT INCEPTION CONCEPT підкреслює витончену скульптуру крил, пронизану простою лінією, яка розповсюджується по виточеним лініям кузова. Що важливо, дана лінія має практичне значення – двері мають «технічну смугу», яка проходить через них і є екраном, який може демонструвати різні повідомлення на зовнішній частині автомобіля. Таким чином, коли водій наближається, він може отримати важливу інформацію щодо стану автомобіля та заряду акумулятора.

Одним із ключових елементів в конструкції вражаючого PEUGEOT INCEPTION CONCEPT є розумне скління автомобіля. Площа скляної поверхні автомобіля становить 7,25 м2, а всі вікна мають багатохромне покриття. Вся поверхня скла була оброблена оксидами металів, що дозволило зберегти виняткові теплові якості – вперше така технологія була використана NASA для шоломів астронавтів. Це скло NARIMA® переливається відтінками жовтого та блакитного кольорів, що робить зовнішній вигляд автомобіля повноцінним.

Доповнюють новітній дизайн колеса «AERORIM» на PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, які блискуче поєднують аеродинаміку та естетику. Вони розроблені за принципом осьової симетрії, як і 20-дюймові колеса нового PEUGEOT 408. Ковані вставки сприяють аеродинамічним зусиллям, а алюмінієві вставки з мікроперфораціями підкреслюють виключний дизайн. Центральним елементов в дизайні є емблема Лева, яка залишається нерухомою під час обертання колеса. Всередині колеса гальмівний супорт також покритий дзеркальним склом.

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT втілює бачення майбутнього автомобіля, яке має бути максимально наближеним до очікувань клієнтів, які шукають ще більше задоволення та відкриті до нових технологій. У PEUGEOT взяв новий курс розвитку і протягом наступних 2 років ми випустимо 5 нових 100% електричних моделей, а до 2030 року всі автомобілі PEUGEOT, що продаються в Європі, будуть електричними.

НОВІ ВІДЧУТТЯ З HYPERSQUARE, РЕВОЛЮЦІЙНІ ЗМІНИ В I-COCKPIT ®

Уже зараз можна зустріти понад 9 мільйонів автомобілів з прогресивним i-Cockpit® на наших дорогах. Ця нова архітектура кабіни з її ергономічними інноваціями була відкрита в PEUGEOT 208 першого покоління десять років тому. Сьогодні PEUGEOT INCEPTION CONCEPT оновлює його, переосмислюючи ергономіку та технології. Дизайнери пішли на абсолютно нову архітектуру, прибравши класичне кермо та звичні елементи управління. Натомість PEUGEOT пропонує новітній спосіб управління автомобілем Hypersquare, що брав своє у відеоірах, і тепер переносить концепцію i-Cockpit у найближче майбутнє.

Hypersquare є ключовим елементом оновленого i-Cockpit® Бренду PEUGEOT – його ергономіка забезпечує більш «природну» систему керування, ніж класичне кермо. Це більше, ніж просто змінене кермо: він складається з екрану та чотирьох сенсорних елементів в кожному куті, , якими ви керуєте великим пальцем. Центром Hypersquare є екран планшетного типу, на якому відображається інформаця керування автомобілем. Не відриваючи руки від керма водій тільки великими пальцями здатен налаштувати різні функції: кондиціонер, гучність радіо, ADAS тощо.

Важливим елементом оновленого i-Cockpit® є HALO CLUSTER – система для відображення інформації про автомобіль та інформаційно-розважальна система. Дана система має круглий екран та може відображати інформацію на 360 градусів. Таким чином навіть може спілкуватися з вами, коли ви перебуваєте поза автомобілем.

ВРАЖАЮЧІ ВІДЧУТТЯ НА БОРТУ НОВОГО PEUGEOT INCEPTION CONCEPT

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT пропонує нове бачення інтер’єру автомобіля для подорожей та створює нові, більш комфортні та місткі сидіння відповідно до нової архітектури «BEV-by-design». Для водія та переднього пасажира відкривається винятковий вид на дорогу. З другого ряду відкривається кращий огляд зовнішнього світу завдяки великій площі засклення і новим пропорціям сидінь.
Кожен матеріал у салоні має відповідну обробку, щоб переломлювати промені світла. Це означає, що колір салону PEUGEOT INCEPTION CONCEPT змінюється відповідно до середовища, в якому він їздить, і змінюється відповідно до освітлення. На борту більше простору, комфорту та емоцій.

А для ще більшого комфорту та задоволення від поїздки, PEUGEOT запропонував сидіння, з ефектом занурення в салон зі спеціальною посадкою Comfort Fit, які можна підлаштувати під форму кожного пасажира. А для більш гострого відчуття PEUGEOT INCEPTION CONCEPT оснащений системою HiFi преміум-класу від французького бренду FOCAL.

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT відкриває нову еру Бренду та стає натхненням для майбутніх моделей PEUGEOT – саме так ми бачимо майбутнє. Дізнатися більше інформації про вражаючий концепт можна в шоу-румі моделі. А також можна повернутися в реальність та уже зараз підібрати для себе потужний та технологічний PEUGEOT на онлайн-складі нових авто, які уже зараз знаходяться в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПів мільйона штрафів ПДР українці сплатили в Дії за 2022 рік
наступна статтяСкільки нових водіїв виїхало на українські дороги в 2022 році

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я