Концепція вантажівки зі штучним інтелектом від Faraday Future зробить автономний транспорт більш комунікативним та модульним

0

Вантажівка Faraday Future, розроблена Daniel Pokorný, є новим напрямком для автономних транспортних засобів. Автомобіль поставляється з набором обладнання та штучним інтелектом.

Приведені в дію штучним інтелектом, вантажівки мають автономність 5-го рівня, не вимагаючи людей для керування транспортним засобом, коли воно знаходиться на дорозі. Автомобіль не тільки достатньо розумний, щоб їздити самостійно, він достатньо розумний, щоб спілкуватися з людьми та іншими транспортними засобами.

Найпривабливішою частиною вантажівки Faraday Future є його її панель, на якій є динамічний дисплей, що світиться або логотипом Faraday Future, або може бути трансформований у знаки або рекламу. Передня панель також дозволяє вантажівці спілкуватися з оточуючими людьми, повідомляючи їх про наміри вантажівки.

Дисплей на передній панелі дає автономному автомобілі Faraday Future широкий спектр можливостей, які додатково розширюються завдяки здатності вантажівки працювати автономно.

Здатний виконувати набагато більше, ніж просто завантаження та транспортування вантажів, вантажівка може допомогти комунальним службам міста, змінюючи маршрут руху, відображаючи повідомлення, переміщаючись у певні місця зі спеціальним вантажем (наприклад, швидка допомога чи пожежна машина) та надаючи послуги приватним компаніям.

ІІ вантажівки також працює колективно, дозволяючи кільком вантажівкам взаємодіяти один з одним для підвищення ефективності

Хоча ця здатність легко дозволяє кільком вантажівкам спілкуватися і працювати разом один з одним на контейнерному майданчику або вантажній платформі, вона також дозволяє вантажівкам взаємодіяти, утворюючи ланцюговий зв’язок з декількох вантажівок, причому одна вантажівка йде попереду, а інші позаду, в каравані.

Унікальна функція для автономних транспортних засобів, вона надає транспортним засобам модульності. Це також допомагає значно знизити лобовий опір, дозволяючи наступним вантажівкам рухатися зі значно меншим споживанням енергії, що робить транспортування вантажів більш енергоефективним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяРазличные варианты автоматического полива
наступна статтяЗапорізький автомобілебудівний завод випускатиме модель Mercedes-Benz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я