Кожні три години в Україні у ДТП гине людина

0

В Україні у середньому кожні три години в ДТП гине одна людина, а травми отримують кожні 15 хвилин. Загалом аварії в країні стаються кожні три хвилини

За минулий рік на дорогах в країні постраждало майже 32 тисячі людей. Понад 3,5 тисяч громадян внаслідок ДТП загинули, кожні 15 хв травмується одна особа. Про це з посиланням на заступницю міністра внутрішніх справ Тетяну Ковальчук.

За її словами, в Україні головними причинами аварій є перевищення швидкості, вживання водіями алкоголю та нехтування ними засобів безпеки, таких як ремені.

Ковальчук зазначила, що для зменшення кількості ДТП в країні впровадили автоматичну систему фіксації порушень правил дорожнього руху. Це дозволило за рік на 17% зменшити кількість аварій зі смертельними наслідками.

На 14% зменшилася кількість аварій із травмованими людьми. Порівняно з минулим роком загинуло на 133 оси менше, і травмувалося на 1010 людей менше.

Після запуску автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху в першу добу зафіксовано понад 57 тис. порушень. На даний момент в середньому за добу 7 тисяч. Отже система фіксації зменшила кількість порушень у 8 разів.

“Ми очікуємо, що зі збільшенням кількості камер фіксації відповідно і смертність на дорогах так само зменшиться більш ніж удвічі”, – сказала заступниця міністра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяHonda показала новий Civic
наступна статтяAudi назвала дату повної відмови від ДВЗ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я