Спортивний підрозділ Mitsubishi Ralliart, створений у 1984 році буде відроджений

0

Діяльність підрозділу Ralliart велася в двох напрямках: підготовка машин для ралі і створення «заряджених» цивільних модифікацій

У тізері компанія залучає нас прикрашеним пікапом L200 / Triton, ймовірно, він стане первістком нової хвилі Ралліарт.

Спортивне відділення Mitsubishi Motors – Ralliart, створене в 1984 році і згорнувшись майже всю діяльність в 2010-му, буде відновлено. Про це компанія заявила в документі, присвяченому фінансовим результатам 2020 го і планам на найближче майбутнє.

Деталі відродження не розкриті, проте японці вважають його елементом напрямки (або принципу) Mitsubishiness ( «Міцубішність»). Останнє слово означає не тільки характерний для марки дизайн, а й прагнення надати особливий «мітсубішний» характер продукції.

Один із прикладів роботи відділення: Ralliart Mitsubishi Lancer GSR Evolution VII (2001 рік). Справа: Mitsubishi продовжила поставляти запчастини та компоненти під маркою Ralliart і після 2010-го.

Якщо говорити про результати 2020 го фінансового року, завершеного в березні 2021-го, то це зниження глобальних продажів на 29% (до 801 000 штук) і збитки майже в сто мільярдів ієн. На цьому тлі особливу важливість набувають плани розвитку, в яких згідно зі стратегією альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi упор буде робитися на країни АСЕАН і Океанію. Для них в 2023 році компанія проведе велике оновлення Xpander (можливо, присвоївши титул другого покоління), в тому числі побудує гібрид Xpander HEV і буде далі додавати нові моделі в каталог. Втім, в інших регіонах теж повинні відбуватися цікаві події.

Визначилася Mitsubishi Motors з Європою

Крім раніше анонсованих двох клонів моделей групи Renault, продажі яких стартують після 2023-го, компанія подарує європейцям гібрид Eclipse Cross PHEV (на численні прохання дилерів). Однак створення моделей спеціально для Старого Світу заморожено, а до 2023 року число ринків, на яких продаються нові Mitsubishi, буде скорочено з 32 до 17 (списку, втім немає).

Комерційний електричний кей-кар Minicab MiEV (з 2011 року, 30 кВт, 41 л.с., 196 Н • м, 16 кВт • год, 150 км по циклу JC08, 2,43 млн єн) розійшовся тиражем понад 9000 штук по 40 компаніям. Понад 200 зразків скоро вирушать на тести ще в 20 фірм.

У розвитку марки велике місце займе електрифікація моделей

Чисті електрокари – в основному регіональна тема. Останній приклад – прийдешній кросовер Airtrek від китайського СП GAC Mitsubishi. Для домашнього ринку Mitsubishi займеться кей-карами на батареях за прикладом нині випускається Minicab MiEV. Так, у 2022-му Mitsubishi має намір створити абсолютно новий електричний кей-кар спільно з Nissan. Зате гібриди – це глобальний напрям.

І тут Mitsubishi збирається паралельно використовувати як власні технічні розробки (особливо заряджаються гібриди), так і гібридні установки від альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

19 + 14 =