Квадроцикл Linhai – техніка, щоб проїхатися з вітерцем

0

Квадроцикли увійшли в наше життя зовсім нещодавно, але встигли завоювати серця багатьох. Сьогодні їх активно використовують для пересування й активного відпочинку. Це можуть бути прогулянки у лісі, на полях, в пустелі та інших цікавих місцях, де буває важко пересуватися на машині.

Серед компаній, які виробляють мототехніку цього типу, виділяється Linhai. Це виробник із Китаю, який користується неабиякою популярністю, адже якість і ціна його продукції дуже приємні для покупців. Серед інших переваг техніки квадроцикл Linhai має дуже високу якість двигуна, що є всесвітнім визнанням.

Чому саме квадроцикли Linhai?

Квадроцикли бренда Лінхай мають велику кількість переваг перед західними виробниками. Крім відмінної якості, вони ще й досить доступні. Проте варто розібратися в інших плюсах:

  • дуже приємна ціна – це пов’язано з тим, що виробництво знаходиться в Китаї;

  • висока якість техніки, що стосується хорошої збірки, використання японських деталей, суворого проектування та контролю;

  • простота в управлінні – всі кнопки та важелі стають для водія інтуїтивно зрозумілими);

  • маневровість – завдяки повному приводу квадроцикли Linhai можуть долати різні дороги і бездоріжжя;

  • надійність завдяки продуманій системі охолодження, яку має двигун.

Характеристики

Особливості та характеристики варто розглядати на конкретних моделях. Всі квадроцикли мають новий сучасний дизайн, надійну незалежну підвіску McPherson, повний привід через кардан з електричним перемиканням. Більш бюджетні моделі мають паливну систему через карбюратор, а дорожні – через інжектор.

Моделі M150 та Z180 найбільш доступні в плані ціни. Вони мають дещо менше кінських сил в порівняні з дорожчими моделями. Так наприклад, М150 має 8 к. с., а Z180 – 22. Ці моделі мають повітряне охолодження та задній привід. Оснащені автоматичною коробкою передач. Постачаються у повній комплектації.

Щодо дорожчих варіантів, то їх об’єднують такі властивості:

  • більше 22 кінських сил;

  • рідинний тип охолодження;

  • повний привід;

  • запуск з електричного стартера.

Свинцово-кислотний акумулятор присутній у моделей Linhai LH 300 ATV-B, LH 400 ATV-D та LH400ATV-D EFI.

Моделі M760Li EFI, M550L, M550L EFI, M565Li EFI та M565Li EFI EPS мають більше 40 кінських сил, дуже потужні та відносяться до найдорожчого сегменту. Частина їх має рідинне охолодження, інша масляне, а деякі поєднують в собі обидва типи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяPorsche створить унікальне купе 911 на честь 20-річчя мультфільму “Тачки”
наступна статтяУнікальний Bentley продадуть на благодійному аукціоні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я