Купе Rolls-Royce Wraith перетворилося в шутінг-брейк

0

Спочатку планувалося, що Silver Specter Shooting Brake на базі купе Rolls-Royce Wraith буде унікальним автомобілем, але після переговорів із замовником першої машини в Carat Duchatelet вирішили зробити ще шість подібних універсалів. Конверсія вихідної моделі займе кілька місяців.

Mercedes C126 з «крилами чайки», Range Rover з «суїцидальними» задніми дверима, ландолети Lexus LS … Бельгійська фірма Carat Duchatelet, яка почала свою діяльність більше 40 років тому, відома не тільки своїми лімузинами і броньовиками, а й такими винятковими проектами. Черговий рідкісний автомобіль в їх портфоліо – Silver Specter Shooting Brake. Це трьохдверний універсал, який вийшов з купе Rolls-Royce Wraith. Шикарна робота!

Як донорське купе Шутінг-брейк оснащений бітурбомотором V12 6.6, з якого зняли 632 к.с. і 800 Н • м. Тяга на задню вісь йде через восьмиступінчастий “автомат”. Споряджена маса купе досягає 2435 кг, а універсал напевно ще важче.

Неназваний замовник і власник стандартного купе Wraith захотів здобути ще більш ексклюзивну модель. І звернувся за допомогою до дизайнера Нільса ван Рою, який знайомий нам по Шутінг-брейку на базі Тесли. Силами свого лондонського ательє Niels van Roij Design голландець створив віртуальний проект, реалізацію якого в металі і доручили фахівцям з Carat Duchatelet. За технікою змін ніяких, але Silver Specter Shooting Brake відрізняється від донора дахом, задньою частиною кузова і багажником з дорогим оздобленням. За бажанням клієнта салон можна буде повністю переробити на свій смак. Вибір матеріалів обробки і квітів – найширший!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

sixteen − 11 =