Китайський партнер Harley-Davidson опублікував зображення нового мотоцикла

0
Harley-Davidson - китайська версія

Китайська компанія Qianjiang Motorcycle у січні опублікувала зображення нового мотоцикла

Нагадаємо, що фірма Qianjiang Motorcycle відома тим, що в партнерстві з нею був створений Harley-Davidson HD350. Виходячи з цього, можна припустити, що над показаним на ілюстраціях байком працюють фахівці американської і китайської компаній, враховуючи дизайн, типовий для традиційних моделей Harley.

У той час як у колишнього генерального директора Harley-Davidson Метта Леватіча були великі плани щодо розширення географії продажів компанії, Йохен Цайц, який змінив його на посту, дотримується іншої стратегії розвитку. Цілком можливо, що, американська і китайська компанії приступили до розробки невеликого крузера для азіатського ринку, проте зупинилися, як тільки Цайц став гендиректор. А тепер Qianjiang Motorcycle міг піти далі і завершити проект самостійно.

В даний час про новий мотоцикл майже нічого не відомо, за винятком назви – QJMotor SRV300. Відзначається, що новинка може отримати той же 338-кубовий двигун, що і HD350.

Якщо SRV300 все ж з’явиться на ринку, то він складе конкуренцію таким крузерам, як Hyosung GV 300 S Aquila і Benda Motors Jinjira 300, які користуються великою популярністю на азіатському ринку.

Крім цього деякий час назад зазначалося, що компанія Hero буде продавати мотоцикли під брендом Harley-Davidson. Слід підкреслити, що дана фірма зобов’язується проводити технічне обслуговування даних мотоциклів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Україні у 2021 році оголосять перші конкурси на залучення приватних партнерів у дорожній сектор
наступна статтяВ США представили далекобійний електричний мотоцикл

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я