Lexus планує абсолютно нову модель

0

Нещодавно японський автовиробник представив приголомшливий кабріолет LC 500 на конкурсі Елегантності в Пеббл-Біч, а спеціальна серія того ж автомобіля під назвою Regatta Edition викликала фурор своїм стилем «розкішна гавань».

І хоча прогрес не стоїть на місці, і компанія йде в його напрямку з більш ефективними гібридами, бренд як і раніше піклується про своїх клієнтів, які вважають за краще спортивні автомобілі трохи більш старої школи.

Однак кожному виробнику необхідно зосередитися на прибутку, і в умовах мінливого ринку з’являються нові моделі. Toyota тільки що подала дві патентних заявки на нову торгову марку, і це може означати появу в лінійці нової моделі.

Згідно з даними, отриманими від патентного відомства, японський автовиробник подав заявку на новий товарний знак в Європі і в Ізраїлі: обидва призначені для реєстрації назви LBX. Хоча інформація, що міститься в документі, дуже нечітка, в європейському патенті зазначено, що товарний знак призначений для «автомобілів і їх конструктивних елементів». Це може означати як нову модель під назвою LBX, так і нову платформу шасі, дуже схожу на модульне шасі Volkswagen MQB.

Інша теорія полягає в тому, що назва відноситься до нової інформаційно-розважальної системи, але такий компонент, швидше за все, буде зареєстрована на всіх ринках, а патент на LBX до сих пір не було подано в США. Все це все-таки говорить про те, що патент призначений для нової моделі, яка, можливо, не призначена для ринку Сполучених Штатів.

Не виключено також, що новинка стане наступником LFA з потужним атмосферним двигуном V10 з налаштуванням Yamaha.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

three × one =