Льюїс Хемілтон здобув перемогу «Гран-прі Великобританії»

0
Гран-Прі Великобританії

Льюїс Хемілтон в неділю, 2 серпня, здобув драматичну перемогу в «Гран-Прі Великобританії», фінішувавши, по суті, на трьох колесах після того, як за два кола до картатого прапора на його боліді зруйнувалася передня ліва шина.

Друга сходинка дісталася пілотові команди «Ред Булл» Максу Ферстаппена. У свою чергу, на третій позиції розташувався гонщик італійської «Феррарі» Шарль Леклер.

Британський гонщик Хемілтон зміцнив лідерство в загальному заліку. У чотирьох гоночних заїздах нинішнього сезону британець зміг здобути три перемоги. Хемілтон набрав 88 очок, таким чином, він залишив позаду партнера по команді Валттері Боттас на 30 очок.

Слід підкреслити, що Хемілтон є британським гонщиком, пілотом німецької команди Mercedes AMG Petronas Motorsport.

Крім цього зовсім недавно зазначалося, що Хемілтон виграв Гран-прі Угорщини і очолив загальний залік. Варто зазначити, що старт етапу на Хунгарорінге проходив на вологій трасі, що обіцяло несподівану розстановку сил.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто