Льюїс Хемілтон здобув перемогу на Гран-прі Тоскани

0

Уже другий тиждень поспіль гонка переривалася червоними прапорами. До фінішу змогли дістатися лише 12 гонщиків з 20

У неділю, 13 вересня, відбувся 9-ий етап в класі автогонок Формула-1. Гран-прі Тоскани проходив на трасі в Муджелло. Гонка запам’яталася великою кількістю аварій. На старті Валттері Боттас зумів обійти свого партнера по «Мерседесу» Льюїса Хемілтона, а ось позаду сталося зіткнення за участю Макса Ферстаппена і П’єра Гасли, які зійшли з дистанції. В результаті на трасі з’явилася машина безпеки. В інциденті також взяли участь Кімі Райкконен, Себастьян Феттель і Роман Грожан, які були змушені відправитися до механіків.

Ще більш серйозна аварія сталася, коли пейс-кар покинув трасу – Валттері Боттас натиснув на газ занадто пізно, що призвело до ефекту гармошки в кінці пелотону. В результаті прямо на стартовій прямій зіткнулися Карлос Сайнс, Антоніо Джовінаццо, Кевін Магнуссен і Ніколас Латіфа.

Всі автомобілі були серйозно пошкоджені і не змогли продовжити гонку. Дирекція гонки вирішила перервати заїзд червоними прапорами і провести повторний старт з місця. Рестарт пройшов без серйозних інцидентів.

Льюїс Хемілтон відразу повернув собі лідерство і надалі впевнено контролював хід гонки. Героєм першої частини заїзду став Шарль Леклер, який в ювілейній для «Феррарі» 1000-й гонки в Ф1 йшов на третьому місці. Однак жахливий брак швидкості на прямій змусила Леклера втрачати позицію за позицією. В середині гонки проблеми з гумою став відчувати Валттері Боттас і відразу відстав більш ніж на 7 секунд.

Аварія на 1-му колі Гран-прі Тоскани Формули-1 На 46 колі з траси вилетів Ленс Стролла з «Рейсінг Пойнт», що призвело до чергової зупинки сесії червоними прапорами. На третьому старті Ріккардо пройшов Боттас, однак через коло відбувся зворотний обмін позиціями. Хемілтон впевнено довів гонку до перемоги, яка стала для нього 90-й в кар’єрі. Уже в наступній гонці Льюїс зможе з дорівнювати за кількістю виграних гонок з легендарним Міхаелем Шумахером. Другим фінішував Валттері Боттас, а доповнив трійку призерів Олександр Албон з «Ред Булл», який зумів у чистій боротьбі пройти Даніела Ріккардо з «Рено».

Гран-прі Тоскани

Ситуція гонщиків після другого рестарту Шостим до фінішу прийшов Серхіо Перес з «Рейсінг Пойнт», слідом за ним фінішував Ландо Норріс з «Макларена». Форма «Макларена» була далеко не така гарна, як тиждень тому в Монці. Восьмим фінішну лінію перетнув Кімі Райкконен, однак через штраф в 5 секунд за перетин лінії при заїзді на піт-лейн він був класифікований 9-м. 8 і 10 місця зайняли Шарль Леклер і Сеастьян Феттель з «Феррарі». Джордж Расселл з «Уїльямса» був близький до своїх перших очками в сезоні і фінішував на 11-му місці. 12-ий рядок зайняв Роман Грожан.

В результаті Хемілтон зміцнив лідерство в чемпіонаті з 190 очками, отримавши ще 1 додатковий бал за краще коло. Другим з 135 балами йде його партнер Валттері Боттас, який отримав додаткове очко за краще коло.

Льюїс Хемілтон першим перетинає фінішну лінію Гран-прі Тоскани

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто