Лундгор виграв другу гонку формули-2 в Італії

0

Після італійського етапу боротьба в чемпіонаті стала ще більш щільною. Лідерство в загальному заліку зберіг Мік Шумахер.

У неділю, 13 вересня, в рамках автоперегонів Формула-2 відбулася друга гонка Гран-прі Італії. Заїзд проходив на італійській трасі Муджелло. З першої позиції стартував росіянин Артем Маркелов, проте гонка склалася для нього невдало. Уже на старті Маркелов пропустив Крістіана Лундгора і ще якийсь час утримував другу позицію. Однак далі Маркелов почав втрачати темп, провалився на 6-ту позицію і з пошкодженим переднім крилом відправився до механікам. Після цього боротьба за очки для нього була закінчена.

Лундгор впевнено зберіг лідерство до самого фінішу і в прекрасному стилі здобув перемогу. Другим фінішну лінію перетнув швейцарець Луї Делетраз, який на фініші витримав пресинг Юрі ВІПС.

З лідерів чемпіонату відзначимо 4-е місце Міка Шумахера, який тепер набрав 161 очко і зміцнив лідерство в загальному заліку. Каллум Айлотт фінішував 6-м і зі 153 балами йде другим у заліку чемпіонату. На третю сходинку завдяки перемозі піднявся Крістіан Лундгор – 145 очок. Втрачає позиції в загальному заліку Юкі Цунода – при спробі прорватися вперед японець пошкодив машину і закінчив гонку на 19 місці.

Крістіан Лундгор здобув впевнену перемогу у другій гонці Гран-прі Італії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто