Lynk & Co оновив кросовер 01

0

У модельному ряду Lynk&Co кросовер 01 займає важливу роль. Не дивно, що йому надається так багато уваги. Зовнішні зміни незначні й стосуються переважно іншого облицювання радіатора з новим малюнком та оновленої світлотехніки. Ззаду з’явилися ефектні ліхтарі з двома переривчастими лініями та емблемою, що світиться по центру. Парубки випускної системи заховали під бампером. Крім того, розширена палітра кольорів та малюнків 19-дюймових дисків.

Ззаду з'явилися ефектні ліхтарі з двома переривчастими лініями та емблемою, що світиться по центру

Але головні зміни торкнулися технічної “начинки”. Lynk&Co 01 EM-F першим серед автомобілів бренду отримав гібридну силову установку Lynk E-Motive нового покоління. До її складу входить трициліндровий бензиновий мотор об’ємом 1,5 л, який має безпосереднє упорскування та оснащений приводним нагнітачем. Він може працювати за циклом Міллера і має у своєму арсеналі 150 к.с. та 225 Нм. Також система EM-F включає стартер-генератор та тяговий електродвигун, який видає 136 к.с. та 320 Нм.

Гібридна система може працювати як у послідовному, так і паралельному режимі. У першому випадку автомобіль пересувається на електротязі, а ДВЗ використовується як бензогенератор і заряджає акумулятор. Зі збільшенням навантаження ДВС підключається до провідних коліс за допомогою муфти та 3-ступіневої трансмісії DHT Pro. Сумарна віддача гібридної системи – 245 к.с. та 545 Нм. Привід здійснюється на передні колеса.

Автомобіль отримав нові кольори та матеріали обробки, оновлене кермо та розширений список електронних помічників водію

Автомобіль отримав нові кольори та матеріали обробки, оновлене кермо та розширений список електронних помічників водію (ADAS), що включають до 27 систем. Lynk & Co 01 EM-F вже пропонується покупцям на ринку Піднебесної за ціною від 28 тисяч до 31 тисяч доларів. Пізніше оновлена модель очікується у Європі.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/news/lynk-co-onoviv-krosover-01.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяPorsche випустив “американську” версію 911 Carrera
наступна статтяPlasan показав унікальний броньовик Wilder. Відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я