Марка Genesis домоглася успіху на перших тестах Euro NCAP. Відео

0

«Автопром переживає важкі часи, адже пандемія і брак напівпровідників – серйозні проблеми. Проте Genesis зумів вивести на ринок два автомобіля, які пропонують відмінні характеристики по безпеці », – заявив генсек Euro NCAP Міхиль ван Ратінген

Експерти Euro NCAP помітили, що Genesis виходить на європейський ринок, перевірили моделі і не розчарувалися: кросоверу Genesis GV80 і седану G80 присвоєно вищий п’ятизірковий рейтинг

Тим часом новий хетчбек Citroen C4, що став першою протестованої моделлю від групи Stellantis, заслужив тверду четвірку. Марка BMW в останній серії випробувань не брала участь, однак два її автомобіля теж оцінені.


Удар рухомим бар’єром показав, що GV80 «буде досить агресивним партнером» при зіткненні з іншими машинами. Захист грудей і правої ноги водія визнана не гарна, а адекватною. Зате при бічному ударі жоден з пасажирів не відправиться на «екскурсію» (occupant excursion), зірвавшись зі свого місця.

Праворуч від машини показано розподіл навантаження на манекен водія. Зліва – при фронтальному зіткненні зі зміщенням (про рухливий бар’єр), в середині – бічний удар об стовп, праворуч – реконструкція наїзду ззаду. Умовні позначення: зелений колір – хороший захист, жовтий – адекватна, помаранчевий – незначна, коричневий – слабка, червоний – погана.

Модель Загальний рейтинг Захист дорослих пасажирів захист дітей захист пішоходів Системи безпеки
Genesis GV80 ★★★★★ 91% 87% 66% 88%

Захист манекенів, що зображали дорослих і дітей, в Дженезис GV80 була хорошою або адекватною. У цьому є заслуга центральної подушки між водієм і переднім пасажиром. Пішоходам і велосипедистам пощастило трохи менше, оскільки першим загрожує травма таза (його захист названа поганий) через відсутність «активного» капота, а друге не завжди бачить система автотогальмування (що помітно по відео вище). Чому не вистачило балів електронним помічникам, залишається загадкою, так як вони відпрацювали на славу.


Однакові оцінки G80 і GV80 за безпеку дорослих і дітей говорять про подібні недоліки і переваги моделей. Втім, седан відчутно слабше: незначна захист грудей водія (навіть якщо це маленька жінка), адекватний захист ніг не тільки водія, але і пасажира. А ось при зіткненні з іншими автомобілями седан G80 стане «досить м’яким партнером».

Модель Загальний рейтинг Захист дорослих пасажирів захист дітей захист пішоходів Системи безпеки
Genesis G80 ★★★★★ 91% 87% 77% 91%

Седан G80 краще захищає пішоходів і велосипедистів, оскільки має «активний» капот, але поганий захист тазу нікуди не поділася. Автотогальмування працює адекватно, як у GV80. Бали за електронних асистентів у G80 нараховані завдяки обмежувача швидкості, нагадування про непристебнутих ременях і моніторингу втоми водія. Кросовер пропонує все те ж саме, а оцінка вище чомусь у седана.


Результати бензинового Сітроена C4 поширюються на електроверсію Е-C4. Тільки ось гомілки передніх пасажирів захищені погано. Контрзаходів проти «екскурсії» по салону після удару не прийнято. Система запобігання повторних зіткнень не відповідала вимогам Euro NCAP.

 

Модель Загальний рейтинг Захист дорослих пасажирів захист дітей захист пішоходів Системи безпеки
Citroen C4 ★★★★☆ 76% 83% 57% 63%

 

Пятидверка Citroen C4, за словами експертів, «міцно влаштувалася на чотиризірковий території». Згадані незначна захист шиї 10-річну дитину, сліпота автотогальмування до велосипедистів (їх розпізнавання вважається опцією), ризики пішохода при ударі об жорсткі стійки лобового скла. Коментар по електронним помічникам Euro NCAP просто не залишила …

Тим часом компанія BMW здобула невелику перемогу заочно: купе і кабріолета четвертої серії асоціація привласнила п’ятизірковий рейтинг «троячки», завойований ще в 2019 році. Тому що четверта серія «в значній мірі заснована» на третій. Особливості кабріолетів в розрахунок ніби не прийняті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяRolls-Royce займеться виготовленням автомобілів на замовлення
наступна статтяАмериканська Toyota Highlander прикрашена в версії Bronze Edition

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я