Ілон Маск запропонував німцям відмовитися від автобанів через те, що їм не “подобається” автопілот

0
Ілон Маск

Генеральний директор Tesla Ілон Маск в жартівливій формі відреагував на рішення німецького суду, який заборонив використовувати термін «автопілот» в якості опису комплексу допомоги водієві на електромобілях марки

Рішення суд ухвалив – визначення «автопілот» не є вірним в якості найменування систем допомоги водієві і компанії слід використовувати інше слово. Під час недавнього інтерв’ю виданню Automotive News Маск, сміючись, заявив, що, раз суд проти можливості використання слова «автопілот», він тоді повинен перейменувати автобани, оскільки люди можуть бути введені в оману щодо можливості машини автоматично працювати на трасі.

Маск підтвердив, що називає цю систему автопілотом, оскільки вона працює точно так само, як і в літаках – витримуючи курс.

На даний момент автомобілі Tesla оснащені системою автономного водіння другого рівня, яка формально все ще вимагає ретельного контролю водія над процесом водіння, хоча, як показує практика, оснащені нею машини в переважна більшість часу можуть обходитися і без цього.

Однак «автопілот» Тесла неідеальний. Не варто забувати про трагічну торішню новину, коли новомодній системі знадобилося всього 10 секунд, щоб убити водія в страшному ДТП.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУвага! У двох районах області орудують шахраї
наступна статтяНові автомобілі Audi отримають суперкомп’ютер

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я