Mazda відмовилася від випуску гоночної версії Mazda3

0

Ще з часів RX-8 Mazda показала світові, що крім MX-5 Miata вона більше не може робити «круті» автомобілі.

Звичайно, є деякі сегменти, в яких Mazda виділяється і показує хороші результати, але в цілому її діапазон досить нудний. Щоб надати бренду трохи спортивності, ми очікували побачити хардкорную гоночну версію популярного хетчбека Mazda3.

На жаль, у цьому році програма зіткнулася з деякими перешкодами. Тепер стало відомо, що проект Mazda3 TCR остаточно завершень.

Mazda стала партнером Long Road Racing для створення нових гоночних автомобілів, тим самим продовживши відносини, які два бренду встановили в рамках будівництва автомобілів MX-5 Cup. На жаль, в січні Long Road Racing досить несподівано згорнула діяльність, що спонукало Mazda відкласти програму TCR до 2021 року.

Кількість гонок значно скоротилося, і всі ці фактори призвели до того, що випуск гоночного автомобіля для команд, які, можливо, навіть не зможуть знайти спонсорів у поточному економічному кліматі.Таким чином, Mazda3 TCR обмежилася тільки одним прототипом.

Це було підтверджено в заяві, зробленій в одному з інтерв’ю Емілі Тейлор, директором з комунікацій та експериментального маркетингу Mazda USA: «Враховуючи недавні умови, викликані пандемією Covid-19, Mazda North American Operations вирішила скасувати розробка програми для автомобіля Mazda3 TCR. Ми дякуємо всіх наших фанатів і партнерів за їх незмінну підтримку Mazda Motorsports».

Якщо в наступному році ситуація кардинально не зміниться, єдиний прототип позику місце в музеї Mazda. Це сумна подія, але воно підкреслює вплив глобальної пандемії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяДля чого потрібний натпис TIR на вантажівках
наступна статтяОновлений Ford GT отримає версію Heritage Edition (ВІДЕО)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я