McLaren 720S GT3X з максимальною потужністю 530 кВт зможе розігнатися до сотні за 2,6 секунди

0
237
MCLAREN 720S GT3X
MCLAREN 720S GT3X

MCLAREN 720S GT3X було показано, спеціальне видання на основі 720-го GT3 з “збільшенням об’єму двигуна, покращеною аеродинамікою та збільшенням потужності зупинки”.

Потужність автомобіль отримує від модифікованого прикладу існуючоготурбованого 4,0-літрового подвійного турбонаддувом V8, передаючи 530 кВт до задніх коліс через семиступінчасту передачу подвійного зчеплення під час звичайного водіння.

Однак додаткові 20 кВт може бути отримано через кнопку рульового колеса “Boost”, що дозволяє максимальну потужність 550 кВт.

Офіційний час розгону 0-100 км / год ще не був оголошений. Однак McLaren заявляє, що GT3X “значно” швидше, ніж стандартна модель – ймовірно, як по колу, так і в прямій лінії – тестовий спринт був пройдений у вражаючих 2,6 секундах.

За словами інженерів автомобіля, система охолодження GT3X була сильно оновлена, як і аеродинамічний пакет та гальма з вуглецю-керамічним диском.

Пасажирське сидіння – відсутність з регулювання-зв’язаного автомобільного автомобіля GT3 – також був встановлений між водієм та кліткою.

Ян Морган, голова автоспорту McLaren Automotive Motorsport, сказав: “Ми вже отримали дуже хороший автомобіль GT3, але ми хотіли зробити це швидше”.

“Ми дуже пишаємося тим, що ми досягли. Я сподіваюся, що це забезпечить гарне задоволення замовнику і дуже весело”.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

16 − 5 =