Mercedes-AMG A35 та CLA35 в США отримати відому решітку Panamericana

0

Останній додаток до родини Panamericana

Mercedes-AMG вирішив нарешті надати A35 і CLA35 ту саму решітку Panamericana, яку застосовували на всіх інших моделях AMG. Ця захоплююча новина означає, що навіть найнижчі Mercedes-AMG будуть відповідати AMG всіх рівнів продуктивності. Сьогодні решітка радіатора Panamericana є символом статусу, але ця унікальна черга у стилі має багату історію, починаючи з 1950-х років.

Решітка Panamericana дебютувала на легендарному 300SL на початку 1950-х років, де гоночні варіанти всі використовували цю виразну решітку радіатора. 300SL, що оснащений цією унікальною решіткою, виграв Carrera Panamericana в 1952 році, навіть після небезпечної сутички з грифом, а решта – це вже історія.

Решітка радіатора Panamericana з’явилася у виставкових залах у 2018 році, коли вона була додана до спортивного автомобіля AMG GT. Після першого використання на AMG GT, Mercedes-AMG почав використовувати решітку радіатора на інших моделях AMG, починаючи від моделей позашляховиків і закінчуючи розкішними S65 та S63. Зрештою, усі продукти AMG мали решітку Panamericana, яка тепер включатиме A35 і CLA 35.

Початкові рівні A35 та CLA 35 AMG пропонують амбіційним клієнтам Mercedes-AMG можливість приєднатися до цього ексклюзивного клубу з більш доступним та практичним автомобілем. Багато хто намагався здешевити важливість цих автомобілів і стверджує, що вони не є “справжніми” AMG. Двигун не є агрегатом Mercedes-AMG і не виготовляється вручну, як двигуни, знайдені в інших виробах Mercedes-AMG. Натомість 2,0-літровий двигун з турбонаддувом – це модифікована версія двигуна, яку можна знайти в початкових рівнях A250 та CLA 250.

Чи достатньо цієї деталі, щоб дискредитувати цінність та ефективність A35 та CLA 35? Або можливості володіти більш доступним продуктом AMG початкового рівня достатньо, щоб відмовитись від частини ексклюзивності?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

4 − 4 =