Гібрид S63e від Mercedes-AMG показали під час випробувань на Нюрбургрінгу. Відео

0
S63e від Mercedes-AMG
S63e від Mercedes-AMG

Гібрид S63e вже майже тут

Mercedes S-Class – це вершина дорожніх автомобілів Mercedes, і транспортний засіб, яким керуються всі інші автомобілі Mercedes. У сучасному світі електрифікованих автомобілів класу люкс, технологічно вдосконалений S-клас був напрочуд тихим. Звичайно, є кілька гібридних моделей S-класу, але до цих пір найвищі моделі Mercedes-AMG S-класу уникали акумуляторних батарей. На основі цього шпигунського відео від CarSpyMedia ми бачимо камуфльовану версію майбутніх випробувань S63e навколо Нюрбургрінга.

Тихий камуфльований мускулистий седан, який ми бачимо, їздячи навколо Нюрбургрінга, – це майбутнє Mercedes-AMG. На основі наших досліджень це, мабуть, майбутній гібридний седан S63e V8. Зверніть увагу, як транспортний засіб, про який йде мова, віддаляється, не видаючи звуку, демонструючи його гібридні можливості.

Команда Mercedes-AMG розуміє, що гібридна технологія є наступним логічним кроком для підвищення продуктивності їх седанів S-класу вищого рівня. З надзвичайно успішною командою Формули-1, яка довела майстерність Mercedes у гібридних технологіях, було лише питанням часу, коли дорожні машини зможуть скористатися цими інженерними знаннями.

Mercedes-AMG просто чекав, поки гібридна технологія не буде готова до S-класу, і ми дуже швидко побачимо результати їх наполегливої ​​роботи.

Виходячи з наших оцінок, ми очікуємо, що S63e буде виробляти близько 700 кінських сил, одночасно повертаючи кращу економію палива. Ця здатність використовувати потужність V8, доповнену вишуканим гібридним варіантом, отримає резонанс серед клієнтів S-класу, які шукають вершини техніки. Ми з нетерпінням чекаємо остаточного розкриття і сподіваємось, що ще потужніший S73e не за горами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяCadillac представив пасажирський дрон
наступна статтяКонцепція літаючого гоночного автомобіля CarCopter має на меті революціонізувати автоспорт

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я