Mercedes запускає новий мобільний додаток для «цифрової екосистеми»

0

Mercedes-Benz анонсував нове покоління продуктів і послуг на основі додатків, поряд зі своєю платформою для розробників, з метою створення нової цифрової екосистеми».

Спочатку складаються з трьох основних додатків Mercedes Me, доступних для завантаження з негайним вступом в силу нові функції будуть запропоновані на 40 ринках до кінця 2020 року. Фірма заявляє, що намір полягало в тому, щоб поліпшити «базові функції з ще більш привабливим досвідом для клієнтів» більш короткі цикли оновлення і більш інтуїтивно зрозуміле управління. Тепер для всіх трьох додатків потрібен один логін.

Додаток Mercedes Me пов’язаність язує автомобіль зі смартфоном користувача і дозволяє легко відображати таку інформацію, як запас ходу, пробіг або тиск в шинах. Там, де це можливо, користувачі також можуть управляти попередніми кондиціонуванням, складаним дахом або бічними вікнами через додаток з новою функцією, що дозволяє моргати фарами, щоб визначити місцезнаходження автомобіля.

Другий додаток, Mercedes Me Store, забезпечує цифрову екосистему, яка, як стверджує Mercedes, стане основною частиною її потоків доходів у найближчі роки. Користувачі можуть легко отримати доступ до цифрових продуктів, підключеним функцій та послуг за запитом, які можна придбати через смартфон – наприклад, таких функцій, як розширений пакет інтеграції зі смартфоном, який не був опціоном на момент покупки автомобіля.

Нарешті, бренд також пропонує додаток Mercedes Me Service, яке може нагадувати власникам про запису на сервіс або технічне обслуговування, відображати попередження і рекомендувати відповідні дії для усунення або запобігання подальших проблем. Користувачі також можуть записуватися на семінари через додаток.

Mercedes стверджує, що реальним нововведенням нових додатків є його стандартизована платформа розробки під назвою Software Development Kit (SDK). Це дозволяє незалежним програмістам створювати прикладні програми, які працюють з інтерфейсами транспортних засобів, з безпекою даних «гарантованої у будь-який момент часу». Це випливає з того, що бренд ставши одним з перших у своєму роді, який запропонував зовнішнім розробникам доступ до функцій свого автомобіля.

Фірма заявляє, що «органічно поєднує фізичну роздрібну торгівлю з цифровими каналами» в рамках нової торгової ініціативи. Очікується, що до 2025 року чверть світових продажів легкових автомобілів буде досягнуто через онлайн-канали.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяNissan показав салон бюджетного кросовера Magnite
наступна статтяXiaomi випустила проекційний автомобільний дисплей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я