У Великобританії повідомили про найнадійніші сімейні автомобілі

0
308

Сімейні авто повинні бути довговічними та надійними. Виберіть один із наших 10 найнадійніших, і він не повинен вас підвести …

Сімейні автомобілі повинні бути в змозі протистояти суворості перевезення дітей та всього їхнього обладнання до будь-яких напрямків. І, оскільки застрягати на узбіччі дороги з маленькими дітьми та зламаною машиною було б дуже напружено, сімейні автомобілі дійсно повинні бути надійними.

Огляд надійності від What Car може допомогти, оскільки виявляє, які автомобілі найбільше – і найменше – можуть зазнати дорогих несправностей. В огляді попросили майже 13 000 людей розповісти  про будь-які проблеми, які зазнали їхні машини за попередні 12 місяців, деталізуючи, як довго кожен випуск утримував їхній автомобіль від дороги та скільки коштувало його виправлення. Також було запитано, на яку частину області автомобіля вартує звернути увагу.

Додавши зважування до кожної відповіді власника, було розраховано унікальний рейтинг надійності для 175 моделей від 31 марки. Моделі з найменшими проблемами та найнижчими витратами на ремонт досягають найвищих балів, а ті, хто провів тиждень і більше в гаражі та закрепив великі рахунки за ремонт, оцінюються найнижче. Усі авто  у цій облаві віком до п’яти років.

Огляд надійності ще раз на 2021 рік. Проведіть його, щоб допомогти нам отримати інформацію про більше моделей.

Топ-10 сімейних автомобілів для надійності

10. BMW 1 серії – бензиновий (2011-2019)

Рейтинг надійності 96,1%

Бензиновий не виявляється таким надійним, як його дизельний аналог, оскільки 15% власників зазнають несправності на своєму автомобілі. Основні проблеми були з його двигуном та вихлопом – 5% власників повідомили про проблеми у цих сферах. Нам також розповіли про проблеми в ряді інших областей, включаючи кондиціонер, кузов, гальма, паливну систему, коробку передач, електрику без двигуна та інформаційно-розважальну систему.

Ще чотирма з п’яти машин можна було їздити, але на третій знадобилося більше тижня, щоб їх відремонтувати. Більше половини необхідної роботи було виконано безкоштовно, і жоден рахунок не перевищував 750 фунтів стерлінгів.

9. Ford Focus (2018-сьогодні)

Рейтинг надійності 96,4%

Найбільш поширеними проблемами з Ford Focus були електрика двигуна, вихлопна система та інформаційно-розважальна система. 21% власників повідомили, що у їхньому  авто пішло не так. Також був невеликий відсоток проблем з двигуном, коробкою передач / зчепленням та електричними системами без двигуна.

Усі несправності були усунені протягом доби або менше за гарантією; 90% транспортних засобів все ще можна було їздити, а 70% було виправлено менш ніж за тиждень.

7. Бензин Seat Leon (2013-2020)

Рейтинг надійності 96,4%

Найбільш поширеними проблемами з Ford Focus були електрика двигуна, вихлопна система та інформаційно-розважальна система. 21% власників повідомили, що їхні у них було не так. Також був невеликий відсоток проблем з двигуном, коробкою передач / зчепленням та електричними системами без двигуна.

Усі несправності були усунені протягом доби або менше за гарантією; 90% транспортних засобів все ще можна було їздити, а 70% було виправлено менш ніж за тиждень.

7. Бензиновий Seat Leon (2013-2020)

Рейтинг надійності 96,6%

За словами власників, 26% автомобілів V40 зазнали несправності, причому основним елементом є електрика двигуна. Також були проблеми з двигуном, акумулятором, гальмами, двигуном, вихлопом та обробкою салону.

Однак чотирма з п’яти машин все ще можна було їхати, а три чверті повернулися в дорогу менш ніж за тиждень. Ще краще, вся робота робилася безкоштовно.

5. Ford Focus дизель (2011-2018)

Рейтинг надійності 97,1%

Попереднє покоління Ford Focus виявляється надійнішим, ніж сучасне. Незважаючи на те, що 23% власників повідомляють про несправність, більшість проблем були незначними, і більшість автомобілів все ще могли їздити. Проблема, яка найбільше торкнулася власників, була електрика двигуна, а потім система кондиціонування та інформаційно-розважальна система. У невеликої кількості власників були проблеми з акумулятором, кузовом, гальмами, паливною системою, коробкою передач, електрикою без підвіски та підвіскою.

Усі машини були відремонтовані менш ніж за тиждень, 42% робіт було виконано безкоштовно, а рахунки за ремонт не перевищували 200 фунтів стерлінгів.

5. Mini Clubman (2015-сьогодні)

Рейтинг надійності 97,1%

Міні-клубник мав дуже мало несправностей; лише 17% власників повідомили про проблему. Кузов був основною турботою, а потім двигун.

На всіх машинах ще можна було їздити, а половину відремонтувати за день або менше; 75% робіт було виконано з гарантією, і жоден власник не виплатив більше 100 фунтів стерлінгів, щоб налагодити свою машину.

4. Mercedes A-Class (2013-2018)

Рейтинг надійності 97,2%

Незважаючи на те, що 20% A-класів зазнали несправності, кузов та обробка салону були двома основними проблемами, кожна з яких становила 13% проблем. Деякі власники також повідомляли про проблеми з кондиціонером, батареєю, двигуном та безмоторною електрикою та коробкою передач / зчеплення.

Лише кожну десяту машину не можна було їздити, але деякі ремонти тривали більше тижня. Переважна більшість робіт була виконана безкоштовно, однак, рахунки за ремонт не перевищували 500 фунтів стерлінгів.

3. Skoda Octavia бензин (2013-2020)

Рейтинг надійності 97,5%

Бензинові версії Octavia трохи міцніші, ніж дизелі, 12% зазнають несправностей, порівняно з 14% дизелів. Двигун та його електрична система були головною проблемою, за ними слідували інформаційно-розважальна система / сат-навігація, а потім кондиціонер та кузов.

На всіх авто все ще можна було їздити, і дві третини несправностей були виправлені того ж дня, при цьому 90% роботи виконано безкоштовно, а рахунки не перевищують 200 фунтів стерлінгів.

2. Alfa Romeo Giulietta (2010-сьогодні)

Рейтинг надійності 98,6%

Італійські бренди традиційно не мали сильної репутації надійності, але Giulietta показує, що це несправедливо. Лише 12% автомобілів мали несправність, при чому проблеми рівномірно розподілялись між гальмівною системою та коробкою передач / зчеплення.

На всіх автомобілях все ще можна було їздити, і вони були виправлені за день або менше, без жодних витрат для власників.

1. Дизель BMW 1 серії (2011-2019)

Рейтинг надійності 99,2%

Що пішло не так? Внутрішня обробка 5%

Моделі серії 1 з дизельним двигуном удвічі надійніші, ніж їхні бензинові аналоги; лише 5% мали несправність порівняно з 10% бензинів. Більшість машин все ще могли їздити і поверталися в дорогу менш ніж за тиждень, і всі роботи виконувались безкоштовно.

Думка власника: “Моя машина проїхала понад 85 000 миль і була надзвичайно надійною. Він не пропустив жодного удару ”

Источник

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

4 × three =